2737
2734

نامزد ک ن دوست مذکر..به مامانش گفته ک با من بیرونه 

مامانش بهم زنگ زد گفتم اره با من بیرونه 

فردا صبح شر نشه یوقت داداشش ببینه اونارو💆‍♀️نیان ب شوهرم بگن

استرس گرفتم

باز از این اتفاقا افتاده ولی با نامزدش رفتن ی شهر دیگه مسافرت خیالم راحت بوده اتفاقی نمیوفته

الان توی شهر خودشون دارن دور دور میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیونه ای گردن میگیری 

یهو رفت یه غلطی کرد شرش زندگی تورو میگیره ها

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

شر درست نکن برا خودت 

الان اولا داری به اعتماد این خانواده خیانت میکنی

دوما بره یه اتفاقی واسش بیوفته هم خودت تا اخر عمرت عذاب وجدان میگیری هم خانوادش زندگیتو خراب میکنن 

دوس پسرش اگه خیلی میخادش پاپیش بزاره 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان