2733
2739
عنوان

درخواست مهریه کمک ...

59 بازدید | 9 پست

برا همسرم مشکلی پیش اومد و کارش به دادگاه کشیده شد برای اینکه خونه و ماشین و از دست ندیم میتونم به عنوان مهریه اون ها رو ببرم ؟مراحل قانونیش چطوره ؟باید از طریق دادگاه اقدام کنم یا مستقیم از طریق دفتر اسناد رسمی اقدام کنم

از سال ۹۷ عضوم کاربری قبلم ترکید 🎭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مهریه ات چقدره؟ آره فکر کنم میشه 

البته از مالی مهریه تعلق میگیره که مورد استفاده نباشه مثلا از ماشینی که زیر پاشه نمیشه مهریه رو بگیرن 

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2731
مهریه ات چقدره؟ آره فکر کنم میشه  البته از مالی مهریه تعلق میگیره که مورد استفاده نباشه مثلا ا ...

۱۵۰ سکه خودش بهم گفت با رضایت خودش میخواد به جای مهریه به نامم کنه

پس خودش بره اقدام کنه تو درخواست مهریه بدی طولانی میشه

متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2738

فکر کنم مستقیم میتونید برید دفتر خونه ماشین وخونه بنام بزنید و قید کنید در قبال مهریه هست چون خودش راضی هست 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
فکر کنم مستقیم میتونید برید دفتر خونه ماشین وخونه بنام بزنید و قید کنید در قبال مهریه هست چون خودش ر ...

بله منم همین و گفتم فقط خواستم مطمئن بشم