2733
2734
عنوان

ی سوال از متاهلا

228 بازدید | 23 پست

دوستان شما اگ مادرشوهر داشتین ک جلو شوهرتون طوری وانمود میکردک خیلی عروسشو دوس داره ولی پیش خودتون ی جوری باهاتون حرف میزدک تا استخونتون میسوخت چجوری باهاش رفتار میکردین ؟دیگه خسته شدم از دستش خیلی باحرفاش اذیتم میکنه خیلییی رکه یعنی هرچی دلش بخواد بهت میگه نمیزاره هیچی توی دلش بمونه ولی هیچوقت جلوی شوهرم اینجوری باهام برخورد نمیکنه شما باشین چیکار میکنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

صداشو ضبط کن

هرزگی روشن فکری نیست،بی حجابی هرزگی نیست،  بهشت نیز اجباری نیست، مرد حیوانی بی اختیار نیست، و زن بودن علل گناه کسی نیست.                                                                 حرف های دل یک دختر آریایی                                                                                                                                       (خودم نوشتم) 

دقیقا لنگه مادرشوهر من البته اون جلو شوهرم فرشتست وقتی شوهرم نیست تا دسشویی رفتنمم دخالت میکنه دیگه کم کم انقد روش باز شده که پیش شوهرمم زیاد نمیتونه ادا دربیاره تنها کاری که تونستم بکنم خونم ازش دور کردم البته به غیر اینا کلی اخلاق گل و بلبل دیگم داره

2706