2737
2739
عنوان

من و دخترم❤ ۰۲/۱۱/۱۸

860 بازدید | 54 پست

دخترم سه سال و نیمشه دیشب باهم  رفتیم لوازم آرایشی

ماسک مو بخرم 

دخترمم گفت لاک میخوام گفتم نمیشه خودش رفت دوتا رنگ انتخاب کرد و برداشت و زد زیر بغلش گفت بریم 

هر چی گفتم لااقل بیا رنگ دیگه بردار خودمم استفاده کنم 

گفت برای خودت انتخاب کن اینا برای منه 

هیچی دیگه گفتم فقط یکیشو بردار قرمزه رو برداشت حتی از ترسش هم نداد فروشنده حساب کنه همون تو دستش به فروشنده نشون داد اینه🤐

بعد اومدیم خونه یه سره داره لاک رو لاک میزنه میگه واااااوو چقد قوجه ای شدم یعنی گوجه ای 

رنگا رو بلده اما دوست داره به رنگا میگه مثلثی یه مثلث زرد داره به قرمز هم گاهی میگه قوجه ای😅

به باباش هم گیر داده بود بیا برات لاک بزنیم خوشگل میشی😆😆 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  

اینجاست که ثابت میکنه دختر هوو مادره😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم ۳ سالشه همینه نمیبرمش لوازم ارایشی چون ۳، ۴ تا لاک میکنه تو پاچم😂

‌میشه واسه خونه دار شدنم صلوات بفرستی🙏🥺 هرچـے طوفآڹ زندگیـٺ بزرگـ تر باشهـ.... رنگیـڹ ڪموݧ بعدݜ قشنگ ترهـ^_^🐾🌈️ 
2728
ای جان چه ناز 💚💚

عزیرمی 🥰 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
2738
دختر منم ۳ سالشه همینه نمیبرمش لوازم ارایشی چون ۳، ۴ تا لاک میکنه تو پاچم😂

آره قبلا رکب خورده بود اینبار دیگه از خودش جدا نکرد من رکب خوردم🤣

آخی 😂😂 

بگو بیاد برا من لاک بزنه 

بابا بزرگ من ، خیلی معروفه تو بازار شهرشون 

من بچه بودم رو پاش لاک زده بودم ، بابام می‌گفت : حاج آقا با اون ابهت با یه من سیبیل با پاهای لاک زده می‌رفت بازار 😂😂

درخواست دوستی ممنوع❌ هر سوالی راجع به کنکور و برنامه ریزی داشتی ازم بپرس📚🩷تَوَکُل کَردَم به خُدام و خـودم✨💕
اوخیییی چه دخملی 🥰

🥰😍

2706