2733
2739

چه کارایی رو براتون انجام میده؟ درواقع چه کارهایی رو انجام نمیدید و هفتگی می‌گذارید ایشون انجام بده؟

می‌خوام ببینم چه کارایی بهش بگم و چقدر بار ذهنیم برای کارای خونه کم میشه

ببین از چه کاری بدت میاد انجام بدی همون رو بگو اون انجام بده 

مثلا من بالکن دوست ندارم اصلا تمیز کنم میدم بهش 

یا سرویس بهداشتی روم نمیشه حقیقت بدم بهش 

ولی کارایی که زور زیادی می خواد  پله هام و حیاطم ...

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین از چه کاری بدت میاد انجام بدی دهمون رو بگو اون انجام بده  مثلا من بالکن دوست ندارم اصلا ت ...

مثلا من لباس اتویی هام میمونه🤦 میشه بگم؟ حس میکنم اتو خیلی شخصیه.

وای من سرویس هام نمی‌رسم خوب تمیزکنم مدام به دلم بشینه، میخواستم اونارو هم بگم

2728

جاروبرقی و گردگیری، تمیز کردن ظاهر آشپزخونه(در کابینتا و روی کابینتا و هرچیزی ک درظاهر مشخصه)

حمام توالت

تراس و شیشه ها

البته هرهفته نمیگم، هرچندهفته یکبار

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜
مثلا من لباس اتویی هام میمونه🤦 میشه بگم؟ حس میکنم اتو خیلی شخصیه. وای من سرویس هام نمی‌رسم خوب تمی ...

شما می تونی بگی.  من روم نمیشه. 

اتو رو منم انجام نمیدم اصلا. میدم همسرم 

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2740
بعد اینارو همه رو چند ساعت انجام میده؟ من چهار ساعت گفتم بیاد

حدود ۶ساعت

خب شما هرهفته تراس و حمام و شیشه رو نده بهش

هردفعه یکیشو بگو انجام بده

چرا همش منفی های زندگیتو میبینی؟ میدونی خودت و ذهنت باعث پرورششون میشی؟ از این ببعد بگرد دنباله مثبتها و بخاطرش خدارو شکر کن، اونوقت منتظر اتفاقای خوب باش💜