2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مشروب نخوره حلال خورباشه دنبال زن دیگران نباشه

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

۱_سلامت اخلاقی .ببخشید میگم اما به اصطلاح لاشی نباشه

۲_سلامت روحی و روانی داشته باشه. یعنی شکاک و ناامید و خودشیفته اینا نباشه

این معیارا تامین نباشه کلا عذاب کامله

تحصیلاتم مهم بوو برام

ایمان

اخلاق

روحیه کار داشتن برام مهمتر از کار بود چون شغل خوب رو ممکنه از دست بده باید بتونه مجدد شروع کنه البته همینکه شغلش خوب باشه هم برام مهم بودا ولی گولش رو نمی‌خوردم.

قیافه

به ترتیب اولویت نوشتم. 

2740

خانواده خوب

شغل تحصیلات اخلاق وضعیت مالی در حدی که بتونه گلیمش از آب بالا بکشه

شوهری که نگه اینو بپوش اونو بخور اونجا نرو به این نخند سر کار نرو درس نخون با دوستات نچرخ همه اینا جز ممنوعاتم بود

و کاملا آزاد باشم و اختیار خودم دست خودم باشه

که الانم هست

هیچی به اندازه اخلاق مهم نیست