2737
2739
عنوان

صد سال سیاه خیلی حرف بدیه؟

147 بازدید | 10 پست

اول صبح پا شدم

شوهرمو میگمش فلانی گفته میخوام بیام باهاتون تا یه شهر دیگه که میخوایم بریم، ما هم جا نداریم تو ماشین،  میگه بگوش بیاد فوقش بچه ها رو میذاریم صندوق عقب

ماشینمون کوئیک

میگمش مگه میشه

داشت جدی میگفت هان

گفتمش امنیت نداره یعنی چی بچه ها رو بذاری صندوق عقب، میخوام صد سال سیاه فلانی نیاد

بعد آقا بهش برخورده و باهام بد حرف میزنه که چرا نفرین میکنی

اصلا من نفرین نکردم

خداییش مگه عاقلانه اس این کار؟ مگه جوجه ان بذارمشون عقب

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤

اره😁ولی چرا بزاری عقب وااا

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره😁ولی چرا بزاری عقب وااا

عه واقعا بده؟

هنوز چند دقیقه بود بیدار شدم مغزم کار نمیکرد😅

چی بگم والا

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
عه واقعا بده؟ هنوز چند دقیقه بود بیدار شدم مغزم کار نمیکرد😅 چی بگم والا

ااره فداسرت 

قبول نکن خطریه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

اره حرف بدیه

مگه بچه یه گونی سیب زمینیه ک بزارنش صندوق عقب

اگر تاپیک زدم ...و اومدی تو تاپیکم درباره یچیز دیگه سوال پرسیدی یا اول گفتی با اجازه اسی یا ببخشید اسی و بجای اینکه خودت تاپیک بزنی موضوعتو تو تاپیک من گفتی من دیگه مسئول رفتارم با تو نیستم و بدترین رفتارو باهات میکنم ...فهمیدی؟؟پس عمرن و هرگز و هیچوقت این کارو تو تاپیکام نکن دوس ندارم این کاربریمم مث قبلیا از دست بدم   
2740

بگو پس فردا مریض بشی پیر بشی پیر و فرتوت بشی اون بچه میاد جمعت میکنه بعد تو الان حاضری برا کس دیگه بچتو بذاری تو صندوق

خدایی نکرده یکی سرعت کنترل نکنه بیاد از پشت بزنه بهت چه بلایی سر طفل معضومات میاد .

بگو مرد عقل داشته باش 

اون نهایت یه پول کرایه میده ولی تو سر جون بچت مایه میذاری 

جون بچتو به چقد پول و احترام میفروشی؟

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)