2737
2734

سلام خانما وقت بخیر کسی تا حالا لباسشویی و ظرفشویی یا لوازم برقی مارک سینگل داشته ؟؟؟راضی بودید از این مارک؟؟

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱

فک نکنم تاپیک اخرت روقفل کن ک  تعلیق نشی

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیکار ب تعلیقی دارع منم مشکلمو گفتم خوب

گزارش زن زیاده🤦🏻‍♀️

بعد راجب سوالتم گفتم ک فک نکنم  چون خیلی خیلی کمه احتمالش 

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
2731
گزارش زن زیاده🤦🏻‍♀️ بعد راجب سوالتم گفتم ک فک نکنم  چون خیلی خیلی کمه احتمالش

میترسم اورژانسی نخورم باردار بشم..... چه کنم اونوقت

🤍ای در این حادثه ها نام تو آرامش من...🌱
میترسم اورژانسی نخورم باردار بشم..... چه کنم اونوقت

چون آمپول زدی احتمالاهورمانات به هم ریخته  و خیلی احتمالش کمه

ولی بازم به دکترت  یه زنگ بزن  ک مطمعن بشی