2733
2734

من ۱۱ ساله ازداج کردم 

دوران عقد هیچی

یه بار ب اصرارخواهرش شلوار بلز خرید

یه بار ۵۰ تومن گذاشت تو پاکت😑

آدم دست و دلبازی هست واسه خونه و بچه ها

همین ماه قبل من واسش کوله خریدم تولدش 

کیک و استوریمون

ازدواجمون سنتی بود خیلیم احترام خودشو خانوادشو دارم

به نظرتون دوسم نداره؟

هر سال خودم چند روز قبلش بهش میگم 

امسال هیچی نگفتم ببینم اصلا یادش هست

چند روز دیگه تولدمه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگ هواتو داره یعنی دوستت داره..مردا ذاتا اینکارارو مهم نمیدونن..

اگ دوس داری برات تولد بگیره باید بهش بگی

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

بعضی ها کلا تو این فازها نیستن نمیشه گفت دلیل بر دوست نداشتنه یه جورایی بی ذوقن و بلد نیستن منم ده دوازده ساله ازدواج کردم یادمه دو سه بارش رو یادش رفت کلا...روز زن هم که کلا منو به حساب نمیاره فقط مادرهامون..برام مهم هم نیست خلاصه سخت نگیر

ربطی به دوست داشتن نداره

مثلا شوهر من مناسبتا یادش نمی‌مونه اصلا امسال هم که گذشت خودم دو روز قبلش بهش گفتم فلان روز تولدمه و باید کنارم باشی 

به خاطره مشغله ی زیاد اصلا یادش نمی‌مونه 

جونش هم واسم میده اصلا کادو دادن یا ندادن  ربطی به دوست داشتن نداره عزیزم 

2740

یادش باشه بهتر ولی اگه یادش   نباشه هم برام مهم نیست کادو برام خیلی مهمه اینجا که مجبور نیستم شعار بدم بذار صادق باشم 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
من دریغ از یه تبریک خیلیه ها فک کن عکسامون هس بزارم؟

ادمش کن اگه نمیشه صرفا حواست باشه کادو برای خودت بخری به حساب اون 

اگه دوست داری بذار

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
چرا من ۱۱ساله زنشم کادو واسه همه میگیریم ینی یادنگرفته؟

شاید نمیدونه براتون مهمه

و میگه ک چیز ضروری نیست.

بهش بگید ، خیلی ساده

بگید دوست دارم تولدم برام کادو بخری. حتی شده یه چیز کوچیک. خوشحالم میکنه

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

ربطی،به دوست داشتن نداره شوهر من همه چی می‌خره ولی در مورد تولد و این چیزا گاو ه مادرش هم گاو بوده اینو هم درست تربیت نکرده . ولی تو هم نخر واسش که دلت نسوزه من واسه خودم خودم کیک میگیرم واسه اونم فقط کیک میگیرم که خودمم بخورم . شوهرها خیلی گرفتاری دارن طفلک ها چه کنن زندگی سخت شده سخت نگیر 

2706