2737
2734
عنوان

تیپ قشم

688 بازدید | 61 پست

دارم میرم سفر به جزایر زیبای هرمز و هنگام و قشم

ولی موندم چه تیپی بزنم

خانما میدونن ک این واقعا دغدغه اس برامون...

راهنمایی کنید بچه ها

خودم تو فکر تیپای بلندم 

رویاهای بزرگی دارم

ساحلی بپوش با مانتو جلو باز

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لطفا از اون کامنتا نذارید که دغدغه هاتو دوست دارم...

نه عزیزم منم هزار و یک گرفتاری دارم

و بخاطر همین میخوام چند روز برم سفر و به هیچی فکر نکنم

به هیچی جز طبیعت زیبای قشم

تا وقتی ک دوباره برگردم سروقت مشکلات...

حالا راهنمایی کنید

رویاهای بزرگی دارم

موهر و کفتان میپوشن اکثرن 

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
2740
واقعا سرد شده؟ دو روز بندر نبودما

خنک شده بابا سرد اونجوری رو ک من سالهاست تو بندر ندیدم🤣🤣

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯