2733
2734
عنوان

مامانم همش بهم میگه خسیس خسته شدم

169 بازدید | 4 پست

بچها من یسال ازدواج کردم..اوضاعمون خداروشکر بد نیست..مستاجریم برادرشوهرمم با ما زندگی میکنه..اوضاع بابام اینا خیلی خوبه خیلی.مامانم وقتی میاد خونم میگه یکم کشمش بدده بهم یا میگ شکلات بده ببرم برا بچها..یا همش تک زنگ میزنه میگ برام شارژ بفرست درصورتی ک خودش تو خونه دستگاه پوز داره..امروز شوهرم ب شوخی ب مامانم میگ شیدا حالش خوب نیست مامانمم میگ از بس خسیسه دلش نمیاد بره دکتر..اونقدر ناراحت شدم..بخدا هیچوقت برا مهمونام کم نمیذارم جایی ام برم دست خالی نمیرم..مامانم همه جا میگ خسیسه..ازم توقع داره

خدایا شکرت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من حس میکنم خسیس هستم تو اینترنت سرچ کردم این اومد : 

1. علت اصلی خساست خود را شناسایی کنید: بدانید که چرا با پول خود خسیس هستید.  آیا از تمام شدن پول می ترسید؟  آیا در گذشته مشکلات مالی داشتید؟  آیا سعی می کنید برای چیز خاصی پس انداز کنید؟  هنگامی که دلیل خست خود را درک کردید، می توانید برای رفع آن تلاش کنید.  2. بودجه بسازید: بودجه ای برای درآمد و هزینه ایجاد کنید تا به شما کمک کند بفهمید پولتان به کجا می رود.  این می تواند به شما کمک کند مناطقی را که می توانید در آنها کاهش دهید یا جایی که ممکن است نیاز به هزینه بیشتر داشته باشید را شناسایی کنید.  3. یاد بگیرید که بین خواسته ها و نیازها تمایز قائل شوید: تفاوت بین خواسته ها و نیازها را درک کنید.  نیازها اقلام ضروری هستند که برای زندگی به آنها نیاز دارید، در حالی که خواسته ها چیزهایی هستند که آرزو می کنید اما ضروری نیستند.  نیازهای خود را بر خواسته های خود اولویت دهید.  4. تعیین اهداف مالی: اهداف مالی برای خود تعیین کنید، مانند پس انداز برای پیش پرداخت خانه یا پرداخت بدهی.  داشتن اهداف می تواند به شما در تصمیم گیری مالی بهتر کمک کند.  5. سخاوت را تمرین کنید: سخاوت را با بخشش به دیگران شروع کنید.  این می تواند به شما کمک کند تا از ارزش پول و اهمیت به اشتراک گذاری آن با دیگران قدردانی کنید.  6. خود را آموزش دهید: در مورد امور مالی شخصی و مدیریت پول بیاموزید.  این می تواند به شما کمک کند تصمیمات مالی بهتری بگیرید و در مدیریت پول خود اطمینان بیشتری داشته باشید.  7. به دنبال کمک حرفه ای باشید: اگر با مسائل مالی دست و پنجه نرم می کنید، از یک مشاور مالی یا درمانگر کمک بگیرید.  آنها می توانند راهنمایی و پشتیبانی برای کمک به شما برای غلبه بر خساست ارائه دهند.  به یاد داشته باشید، تغییر عادات مالی شما به زمان و تلاش نیاز دارد