2752
2734
عنوان

چرا هرچقد زود بخوابم صبح بیدار نمیشم

| مشاهده متن کامل بحث + 331 بازدید | 54 پست
گوشیو بذار تو پذیرایی وقتی زنگ میخوره مجبوری بلند شی بری خاموشش کنی یا ب شوهرت بگو7بهت زنگ بزنه  ...

شوهرمو گول میزنم وقتی زنگ میزنه صدامو صاف میکنم میگم بیدارم بعدش دوباره میخوابم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدن هرکسی فرق داره من لا من حدودا ده ده و نیم بخابم فردا شیشونیم یا هفت باشم کمبود خواب ندارم اما اگ ...

اره خب فرق داره

من خودم وقتی ۴ میخوابم تو طول روز اصلاا انرژی ندارم خیلی بداخلاقم و کلا منفی نگر به همه چیز

ولی دقت کردم وقتایی که زود میخوابم از نظر روحی خیلی فرق میکنم

البته ظهرا ۳ ساعت میخوابم🤦‍♀

کلا روند من اشتباهه از بیخ

اگر شبا به سختی میخوابی و به سختی بیدار میشی شما صفرات بالاس اما اگر راحت میخوابی اما زیاد میخوابی و ...

عزیز سخت بخواب برم یعنی چی من یکم گوشی ب دستم گیج میشم میخابم صبحا نمیتونم بیدار شم تا 10 11 خوابم از خودم بدم میاد

2731
من سخت میخوابم و سخت بیدار میشم اگه میدونین لطفا بیشتر توصیح بدین ممنون میشم

شما صفراوی هستید بهتره که چیزای گرم نخوردید به جاش ماست و لبنیات و چیز های سرد مصرف کنید زیاد ادویه تو غذات نزن خرما و مغزیجات زیاد مصرف نکن قبل خواب یه کم سرکه دستی که البته اگر معدتون اذیت نمیشه بخور عالیه ها برای من که عالیه میتونی هم با عسل و اب مخلوط کنی مثل شربت بخوری

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
حالا من ارزوه یبار تا ۱۱بخابم😕ساعت ۶صب مث مرغ بیدارم

وای خوش به حالت

من آرزومه همچین روتینی🥲

این کاربری موقتا مورد استفاده من میباشد و تاپیک های ثبت شده متعلق به بنده نیست
عزیز سخت بخواب برم یعنی چی من یکم گوشی ب دستم گیج میشم میخابم صبحا نمیتونم بیدار شم تا 10 11 خوابم ا ...

یه چیزی بگم ببین سعی کن برا خوابیدن اصلا از گوشیت استفاده نکنی یک قرص ملاتونین بخور راحت میخوابی و راحت بیدار میشی 

گوشی باعث میشه صبح ها بد از خواب بیدار شی

و اینکه شما صفرات بالاس اصن‌چیزای گرم نخور به جاش ماست و لبنیات مصرف کن

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
یه چیزی بگم ببین سعی کن برا خوابیدن اصلا از گوشیت استفاده نکنی یک قرص ملاتونین بخور راحت میخوابی و ر ...

من اخه از اون طرف طبعم سرده نمیتونم ماست و لبنیات زیاد بحورم

راستی ورزش کنید یا اینکه ۱ ساعت پیاده روی ممکنه از بی تحرکی هم باشه

وای خوش به حالت من آرزومه همچین روتینی🥲

البته اینم بگم چون همیشه کار زیاد انجام میدم شب ساعت ۱۰ خابم میبره اما شوهرم مث شما خواب سنگین و شیرین صبحا با هزار نوع قربون صدقه و صبحونه و این حرفا بیدارش میکنم 

راست میگفت ؛ یار خوب تمام ماجراست 💕

منم نمیتونم زود بیدار شم آلارمو قطع میکنم پیامامو چک میکنم دوباره میخوابم،مدتیه خیلی خوابالو شدم

البته اینم بگم چون همیشه کار زیاد انجام میدم شب ساعت ۱۰ خابم میبره اما شوهرم مث شما خواب سنگین و شیر ...

من خواب سنگین نیستم انقد خوابم سبکه خواب باشم یه گوشی ته خونه ویبره بره بیدار میشم😅

اما تمایلم به خوابیدن زیاده🫣

من اخه از اون طرف طبعم سرده نمیتونم ماست و لبنیات زیاد بحورم

اها گرمیجات زیاد نخور کم تحرکی هم باعثش میشه ها اگر کم تحرکی یه کم پیاده روی کن مثلا ارام اما ب مدت ۴۵ دقیقه عالیه برای خودم قبل خواب سرکه خیلی کمکم کرده