2737
2734
عنوان

زخم شدید گلو 😭😭😭

374 بازدید | 16 پست

از چهارشنبه یه طرف گلوم یکم درد می کرد طوری که هنش اب دهنمو قورت میدادم انگار یه چی گیر کرده بود از فرداش مریض شدم صدام گرفت ابریزش و سرفه واینا توخونه دارو داشتم سفکسیم و قرص سرماخوردگی خوردم واسه سرفمم دکسترومتورفان خوردم ازدیشب به یکباره درو شدییییید یک طرف گلو که میزنه به گوشم قشنگ مشخصه که زخمه اما چیزی دیده نمیشه انقدر دردش وحشتناکه هیچی نمیتونم بخورم چیکار کنم پیش چه دکتری برم متخصصاهم عصر هستن کسی اینطور بوده 

متخصص نمی‌خواد که سرماخوردگی برو همین الان پزشک عمومی بهت آمپول آنتی بیوتیک و قرص آنتی بیوتیک میده خوب میشی زود

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمعنم عفونت نیست زخمه 

عفونته شدیده عزیزم وگرنه توی گلو رو که با چاقو پاره نکردن 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2728
اگه عفونت بود بالاخره تبی چیزی میومد سراغم میگم افته شاید  

منم این مریض رو گرفتم خواهرم هم گرفته،ما چون بزرگ هستیم تب نمی‌کنیم 

مطمعنم عفونت نیست زخمه 

کرونا گرفتی نگران نباش منم همینطور بودم انگار با چاقو تو گلومو شکاف میدادن

یه خورده شربت دیفن هیدرامین +شربت آلومینیوم ام جی که برای معده هست با هم قاطی کن و روزی چند بار فقط قرقره کن

اینو یک دکتری به من گفت فقط همین برام جواب داد.لطفا قورت نده نمیدونم اگر قورت بدی مضر هست یا نه

2740
منم اینجور شدم  افت زده بود تو حلقم بیچاره شدم از درد  مرتب سرم شستشو از بینی بزن دیفن ...

شما افتو میدیدی من چیزی نمی بینم اما نگم از دردش شبو نخوابیدم به شما دارویی چیزی نداد که ازبین بره خودتون درمان کردین ؟؟ به گوشتونم میزد مال فقط یک طرفه گلوعه

کرونا گرفتی نگران نباش منم همینطور بودم انگار با چاقو تو گلومو شکاف میدادن یه خورده شربت دیفن هیدرا ...

من گلو دردای شدید داشتما اما این وحشتناکه ها استانه تحماگل دردمم بالاس ولی این یکی خیلی تومخمه نون نمیتونم بخورم شما یک طرف گلوتون بود چیزیرمیدیدین ؟

شما افتو میدیدی من چیزی نمی بینم اما نگم از دردش شبو نخوابیدم به شما دارویی چیزی نداد که ازبین بره خ ...

بله یه دونه هایی شبیه آفت خیلی ریز و قرمز با چراغ قوه ته حلقم بود

دقیقا هر چی میگی منم همون جور بودم

به گوشیم میزد بیشتر از یک طرف

بعد از بیدار شدن از خواب به خاطر خشکی گلو دردش وحشتناک بود

دو سه تا دکتر رفتم یکیشون اینو گفت.همش بهم میگفتن باید دوره ش بگذره...

اینو انجام بده همون بار اول نتیجش میبینی.بعدش برا دختر من دعا کن

2706