2737
2734
عنوان

افسردگیه بعد از عروسی گرفتم🥲😭

296 بازدید | 25 پست

عروسیم اونجور که خواستم نشد 

خانواده شوهرم خیلی اذیتم کردن از طعنه و دخالتو کم محلی و .... شوهرمو پر میکردن سر مسائل الکی همش بحث همشم الکی

بعدم تمام هدیه های عروسیو پدر شوهرم کشید بالا بدون اینکه ذره ای خرج کرده باشه منکه حلالش نمیکنم منتظرم ذره ذره اون پولا رو خدا از حلقومش بیرون بکشه

بعدم ارایشم به دلم نبود همش استرس داشتم اخمو بودم

فیلم بردارم بد بود خاک برسرش 

اصن چیزی یادم نمیاد 

حیف اون همه هزینه

الان هشت ماه گذشته هنوز افسردگیشو دارم چیکار کنم به نظرتون 

لبخند های واگیردار😌💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر منی تو🥺 کم کم فراموش میکنی ولی هرموقع بحث عروسی باشه یا دعوت بشی یادت میاد ناخواسته اما یاد بگیر با مسائل کنار بیای چون حسرت خوردن فقط کارو خراب میکنه 

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩
2731

هیچی چون هیچ وقت نمیتونی برگردی عقب

منم از عروسیم خاطره خوبی ندارم

فک کن شوهرم تو عروسیم بهم خیانت کرد و من میدونستم ولی مجبور بودم سکوت کنم

عاشق کلیپ بودم برام نگرفت

همیشه حسرتش تو دلمه اما چه کنم به مرور زمان از یادم رفت

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
چقدر منی تو🥺 کم کم فراموش میکنی ولی هرموقع بحث عروسی باشه یا دعوت بشی یادت میاد ناخواسته اما یاد بگ ...

وای چقدر دلم میخاست یکی درکم کنه حس کنم تنها نیستم 

لبخند های واگیردار😌💛
هیچی چون هیچ وقت نمیتونی برگردی عقب منم از عروسیم خاطره خوبی ندارم فک کن شوهرم تو عروسیم بهم خیانت ...

چقد بد یعنی الان به  برات بی اهمیت شذه؟

لبخند های واگیردار😌💛

عزیزم اسکا نداره بذ فکر و خیال اون موقع فقط خودتو اذیت میکنی بیخیال گذشته رفته خوب یا بد

به حاش هر سالگرد برین اتایه عکس بگیرید یا یروز انتخاب کن برین باغی چیزی اونجا اونطور ک خودت میخوای فرمالیته بگیر

پدرشوهرت خوب کار نکرده جولبشو میده خدا

ولی خب جنبه خوبشو در نظر بگیر که اگه کادو ها میداد شکا محبور بودین به اونایی ک کادو اورده ان کادو ببرین

تو فقط سعی کن با زبونت شوهرتو رام کنی بکشی سمت خودت

2740
عزیزم اسکا نداره بذ فکر و خیال اون موقع فقط خودتو اذیت میکنی بیخیال گذشته رفته خوب یا بد به حاش هر ...

عزیزم هنوزم باید کادو ببریم چون همه فک میکنن کادو ها به ما رسیده 

لبخند های واگیردار😌💛
چقد بد یعنی الان به  برات بی اهمیت شذه؟

خب وقتی یادش میفتم گریه میکنم

دوست ندارم اصلا یاد اون روزا بیفتم اما فراموش کردم

تنها جایی ک تنهاییامو باهاش میگذرونم همینجاست... خیلی دوسش دارم چون میتونی درد و دل کنی بدون شناخت...باهاشون حرف بزنی بدون نگران اختلاف طبقاتی...هر زنی تو زندگیش یه چیزایی داره ک فقط خدا ازش خبر داره و خودش و نی نی سایت🤭🦋                            با افتخار لر هستم❤️.                                   مادر یه پسر و یه دختر💓                                             
عزیزم هنوزم باید کادو ببریم چون همه فک میکنن کادو ها به ما رسیده 

با پرویی تمام نبر

به شوهرت بگو با خوبی بگو ک خوب شد به ما نرسید باید ماعم کادو میبردیم بذار بدونه که نرسیده نمیبرین

هرجا هم دیدن هرکس میرید با مادر شوهرت برو یا نهایت یه قوطی شیرینی کوچیک 

حرف مردم برات مهم نباشه 

جلش باشه به فامیلاشون برسون ک به شما ندادن

خب وقتی یادش میفتم گریه میکنم دوست ندارم اصلا یاد اون روزا بیفتم اما فراموش کردم

مرسی که حستو بهم گفتی امیدوازم خدا بهت ارامش بده

لبخند های واگیردار😌💛
با پرویی تمام نبر به شوهرت بگو با خوبی بگو ک خوب شد به ما نرسید باید ماعم کادو میبردیم بذار بدونه ک ...

سعیمو میکنم

مرسی که باهام حرف زدی حالم اصن خوب نی

لبخند های واگیردار😌💛
سعیمو میکنم مرسی که باهام حرف زدی حالم اصن خوب نی

دورت بگردم عزیزم 

میدونم درکت میکنم منم مث خواهرت حرفی داشتی باهام در میون بذار

چون منم شرایط تورو داشتم 

خودم با پول خودمون عقد گرفتیم ولی مادر شوهرم نهایت دخالت داشت پولشو خودمون میدادیم ولی نذاشت ارایشگاه خودم برم بزد پیش جایی ک اشنا بود 

خودمون کای تو فشار اقتادیم بعد همه جا میگه من بهترین حا گرفتم برا عقدشون 

کادو ها هم گذاشت جیب خوذش

دورت بگردم عزیزم  میدونم درکت میکنم منم مث خواهرت حرفی داشتی باهام در میون بذار چون منم شرایط ...

پس توام درک میکنی که چقدر زور داره مرسی گلم خیلی خوبی❤️

لبخند های واگیردار😌💛
2706