2737
2734
عنوان

افسردگیه بعد از عروسی گرفتم🥲😭

| مشاهده متن کامل بحث + 297 بازدید | 25 پست
وای چقدر دلم میخاست یکی درکم کنه حس کنم تنها نیستم 

تنها نیستی خواهر ولی هرچی زودتر باهاش کنار بیای به نفعته ولی اوضاع من بدتر بوده گمونم😂😂😂الان میشینم برا دخترام تعریف میکنم میخندیم دیگه تقریبا باهاش کنار اومدم ولی بعضی وقتا دوباره تازه میشه برام همسرم میگه سالگرد ازدواج بگیریم ولی دوست ندارم چون جای عروسی رو هیچی نمیگیره هیچوقت🥲

من لکم👩 لک یعنی قوم اصیل ایرانی👩
پس توام درک میکنی که چقدر زور داره مرسی گلم خیلی خوبی❤️

پس چی کاملا میفهممت تو همه این موردا هست من اوایل خیلی اذیت میشدم با کنایه ها تیکه طعنه یاد دادنای شوهرم ک میندازن به جونم

ولی الان بیخیالم سعی میکنم متقابل بشه با سیاست میزم جلو شوهرمو میکشم سمت خودم

فداتشم قشنگم کاری نکردم بازم هرجا گیر کردی درستع کاری از دستم بر نمیادولی حرف بزنیم خالی شو 

کافیه تگم کنی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تنها نیستی خواهر ولی هرچی زودتر باهاش کنار بیای به نفعته ولی اوضاع من بدتر بوده گمونم😂😂😂الان میشی ...

اره نمیگیره بقیش الکیه

احتمالا منم یه روز واسه بچه هام تعریف کنم بخندم 🤣

لبخند های واگیردار😌💛
پس چی کاملا میفهممت تو همه این موردا هست من اوایل خیلی اذیت میشدم با کنایه ها تیکه طعنه یاد دادنای ش ...

واییی مرسی فک کنم خدا تورو فرستاد حالم خوب شه امشب 

مرسی❤️

لبخند های واگیردار😌💛
2731
اره نمیگیره بقیش الکیه احتمالا منم یه روز واسه بچه هام تعریف کنم بخندم 🤣

ان شاالله ادم نگیره مراسم خب میگه نگرفتم ولی بگیریو دخالت بقیه باشه و به دلت نباشه این کارو سخت میکنه😒

ان شاالله ادم نگیره مراسم خب میگه نگرفتم ولی بگیریو دخالت بقیه باشه و به دلت نباشه این کارو سخت میکن ...

نگیریم حسرتش میمونه میگی چرا نگرفتم 

بگیریم بقیه مخصوصا خانواده شوهز قشنگ گند میزنن توش

هی خواهر ادم نمیدونه چه کنه😂

لبخند های واگیردار😌💛
نگیریم حسرتش میمونه میگی چرا نگرفتم  بگیریم بقیه مخصوصا خانواده شوهز قشنگ گند میزنن توش هی خو ...

من که اگه نمیگرفتم خیلی کمتر دلم میسوخت چون پدرشوهرم بیشترین خرج وبرای خریدن گاو که کباب از گوشت سالم باشه وبهترین آشپز وفلان داد میگفت عکس نمیخواید ول کنید منم سنم کم بود 😂😂😂

من که اگه نمیگرفتم خیلی کمتر دلم میسوخت چون پدرشوهرم بیشترین خرج وبرای خریدن گاو که کباب از گوشت سال ...

لعنت به دخالتای خانواده شوهز عین دشمن میمونن تو جشنو جلسه 

همع حال بدیا از اوناست

لبخند های واگیردار😌💛
2738
لعنت به دخالتای خانواده شوهز عین دشمن میمونن تو جشنو جلسه  همع حال بدیا از اوناست

فکرشو کن غذا برای آرایشگرو شاگرداش نفرستاد با اینکه زنگ زدیم من وخواهرمم خجالت کشیدیم غذایی که برای خودمون فرستاده بودن ودادیم به اونا یعنی حتی گشنه موندم😂😂😂شمرن شمر بعد میگن عروس بده خب عزیزم یه نگاه به کارای گذشته بندازید ببینید مثل دخترتون با عروستون رفتار کردید؟

فکرشو کن غذا برای آرایشگرو شاگرداش نفرستاد با اینکه زنگ زدیم من وخواهرمم خجالت کشیدیم غذایی که برای ...

هرچی میخان بگن اشکشونو دز بیار که بفهمن دنیا بی حساب کتاب نیست 

البته خدا جای حقه 

لبخند های واگیردار😌💛
هرچی میخان بگن اشکشونو دز بیار که بفهمن دنیا بی حساب کتاب نیست  البته خدا جای حقه

اخه جالب اونجاست دلم نمیاد ولی خب خیلی سردم باهاشون چون همین الانم اگه زیاد برم بیام بازم رفتارشون مناسب نیست حتی پسرشونم به زور من بره خونشون ولی خب خدا حواسش به بنده هاش هست🙂