2733
2739
عنوان

بچه ها من بعد از ۶ تا سقط مکرر

159 بازدید | 9 پست

بعد از ۱۰ سال خدا یه دختر کوچولو بهم داد اومدم بهتون بگم هرکس مشکل منو داره ناامید نباشه فقط خدا خدا خدا همین من حتی دکتر هم نرفتم 

پیجشو میذارم عکساشو ببینید @77sofi2023

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای جانم خداحفظش کنه. دلم قنج رفت 

مرسی عزیزدلم 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
چرا سقط میشدن

سقط بدون دلیل اینقدی آزمایش داده بودم که هنوزن حالم از آزمایشگاه بهم میخوره آخرش دکترا میگفتن سقط شما بی دلیله 

مشکل چی‌ بود ؟

هیچ مشکلی نداشتم با شش هفته یا نه هفته که میرسیدم یا قلبش ایست میکرد یا اصلا قلب تشکیل نمیشد 

2740
سقط بدون دلیل اینقدی آزمایش داده بودم که هنوزن حالم از آزمایشگاه بهم میخوره آخرش دکترا میگفتن سقط شم ...

واسه منم دعا کن یه سقط داشتم❤️

واسه اینکه ایندفعه بچه ام سالم باشه و بمونه برام صلوات میفرسی؟!🥹کاربرخیلییی قدیمی
واسه منم دعا کن یه سقط داشتم❤️

ای جانم عزیزم ایشالله سریع حامله میشی صحیح و سالم دنیا میاد یدونه سقط طبیعیه نگران نباش