2737
2734

سلام.💐

لطفا برای @اعتصامی   دعا کنید. سلامتیش رو به دست بیاره. خدا شفاش بده. امروز قراره بره دکتر که شاید چند وقت دیگه بستری شه بیمارستان و عمل شه. 

دختر خوب و مهربونی هست. 

✝️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم 😢

اعتصامی جان گلم، الهی شفا پیدا کنه و سلامت باشه 😢

این تاپیک دوست عزیز، این تاپیک کتابی رو گذاشته که هیچ کتابی مثلش تا به حال نخوندم، با خوندنش فهمیدم که ما چه قدر از امام زمانمون غافل بودیم. در حالی که آقا جان هر ثانیه به یاد ما بودند. خوشحال میشم شما هم این کتاب رو بخونین. اللهم عجل لولیک الفرج🌱دوست عزيزی که امضامو میخونی لطف کن برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرست و اگر دوست داشتی بگو منم برای عاقبت بخیری و حاجت رواییتون بفرستم 🌿✨آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است  .                                                                       من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی عکسی ولی با ذلت و خواری پی کو کو نمیگردم ... اگر کامنتی گذاشتم ناراحت شدی بهم بگو من قصدم ناراحتی هیچکدومتون نیست🌿 تو تاپیک های بازی و سرگرمی و مذهبی اگر تونستین تگم کنین 🌱 

خدایا به حق این ماه بزرگ سلامتی اعتصامی رو بهش برگردون

هر وقت هر جا بودیم هر کاری و گرفتاری داشتیم نفس حقشو از ما دریغ نکرد خدایا خودت مواظبش باش

و خدایی که بشدت کافیست......
2740
ان شاالله خدا بهشون سلامتی بده همیشه تاپیک دعا و ذکر میزاشتن خیر دعاهاشون به خودشون برگرده زود خوب ش ...

خیلی دخترمهربون وباایمانیه خداایشالاهمیشه پشت و پناهش باشه وشفاشوبده🙏

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
Dunyada olumden baskasi yalan