2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من چند سال پیش انجام دادم و باورم نمیشد ولی نتیجه گرفتم

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍

من برای آرامش و مدیتیشن خیلی استفاده میکنم 

نتیجه خاصی نداره صرفا به عنوان موسیقی مدیتیت ازشون استفاده میکنم

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
من چند سال پیش انجام دادم و باورم نمیشد ولی نتیجه گرفتم

چه سابی انجام دادین

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
چه سابی انجام دادین

ساب ثروت برای خانم قربانی بود تو تلگرام کانال داشت الان حذف شده

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
پیش کی؟جدی میگی؟

گفتم عزیزم بالا

چه جذبی داشتی باهاش؟

اثرش هنوز هست؟ 

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
چه جذبی داشتی باهاش؟

ببین اون موقع یک ماه اینا گوش دادم بعد از تقریبا یک ماه تو یه مسیری قرار گرفتم که یه پول خیلی زیاد که اصلا اصلا انتظارش رو نداشتم بهم رسید و یا تو اون تایم همسرم یهو گفت بریم برات آیفون ۱۳(که جدید اومده بود) بگیریم

2706