2737
2734
عنوان

بی اشتهایی بچه از دندون❌

71 بازدید | 9 پست

سلام مامانا بچم داره دندون درمیاره خیلییی بی اشتهاشده غذا ب هیچ عنوان نمیخوره فقط شیرمیخوره 19 ماهشه خیلی نگرانم.. میترسم از دندونش نباشه 

کسی تجربه ای دارع؟ 

پسر منم همینه تازه رفته ۱۸ ماهگی . فقط شیر میخوره ب زور باید بهش غذا یا چیزی بدم بخوره اونم ی زبون میزنه نمیخوره . بهش قطره استامینوفن بده دردش نیاد داره دندون در میاره . 

یه خسته یه دل💔شکسته از همه .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم یه دکتر ببر دهنشو نگاه کن اگه دندن ریشه زده از اونه

دگتر بردم یه لثه هم کیست رویشی زده دکارگفت تا دندونش سرنزنه همینطورهست

همش نگرانم اینجوری سرهر دندونش بی اشتهابشه من چجوری ازشیربگیرمش اخه 19 ماهشه دیگه.. جدا ازشیر نگران ویتامینای بدنشم

2728
پسر منم همینه تازه رفته ۱۸ ماهگی . فقط شیر میخوره ب زور باید بهش غذا یا چیزی بدم بخوره اونم ی زبون م ...

پسر من روی هر دندون دراوردن اینجوری بی اشتها میشه بچه شماهم همینطوره؟  ببین فقطططط شیرمیخوره

پسر من روی هر دندون دراوردن اینجوری بی اشتها میشه بچه شماهم همینطوره؟  ببین فقطططط شیرمیخوره

اره بی اشتهاس . اسهالم میشه بچت ؟؟؟ اره بچه منم فقط و بیشتر شیر غذا خیلی خیلی کم مگر اینکه کلکش بزنم ب زور یکی دوقاشق بزارم دهنش 

اره بی اشتهاس . اسهالم میشه بچت ؟؟؟ اره بچه منم فقط و بیشتر شیر غذا خیلی خیلی کم مگر اینکه کلکش بزنم ...

نه اسهال نمیشه فقط بدنش سرد و گرم میشه یکممم.. ولی همون یکی دوقاشقم نمیخوره.. 

نه اسهال نمیشه فقط بدنش سرد و گرم میشه یکممم.. ولی همون یکی دوقاشقم نمیخوره.. 

انگشتشو میکنه دهنش روی لثشو هی بازی بده اب دهنشم میریزه ؟؟؟

2740
انگشتشو میکنه دهنش روی لثشو هی بازی بده اب دهنشم میریزه ؟؟؟

اره دسش تو دهنش میکنه اینا.. میدونم مال دندونشخ ولی منظورم اینه اخه تا کی😔 میترسم اینجوری ب شیروابسته بشه دیگه کلاغذانخوره

اره دسش تو دهنش میکنه اینا.. میدونم مال دندونشخ ولی منظورم اینه اخه تا کی😔 میترسم اینجوری ب شیروابس ...

ن بزار جلوش بزار بازی بازی خودش میخوره پسر من برمیداره مشت میکنه میزاره دهنش یا نونو خودش برمیداره میکنه میخوره من میدم نمیخوره اینجوری کن بزار ب غذا بیفته موز بده دستش سیب بده پرتقال بده خودش میخوره پسر من عاشق پرتقاله پوست میکنم خودش ابشو میمکه پوستشو میندازه ولی هی لباس کثیف میکنه اینجوری همه جارو کثیف میکنه ولی چاره چیه . بهش قطره بده دردش کم بشه شاید بخاطر دردش نمیتونه چیزی بخوره