2733
2739

این همه تاپیک که شوهر منو کتک زد

شوهر منو بیرون انداخت

و قطعا اگه خانم دستش تو حیب خودش باشه جدا میشه 

و اکثرا یا درامد ندارن یا حامی..

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودشون خانه دار هستند و طبیعتا برای اینکه کم نیارن اینطور به خودشون دلداری میدن

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
اکثرا برمیگرده ب خانواده ها  اگه خانواده ها پشت دخترشون باشن‌و حامیش باشن‌چ شاغل باشه چ نباشه ...

حامی بودم یا نبودن خانواده ها باز دست ماها نیس ولی مستقل شدن چرا

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘

چون میدونن که زن ها جسارت پیدا میکنند که ازادانه تصمیم میگیرن

ولی نمیدونن که زنانی پای دودینشان را بریدند .. 

فرزندانی خواهند اورد که جسارت پرواز دارند

کَلآغ هَر کآری میکَرد قَشَنگ نِمیشُد .. دآد میزَد میگُفت طآووس خَرابه .. وقتی بهت گفتم بای بای یعنی دیگه جوابتو نمیدم اعلان پیامتم بیاد در جا پاکش میکنم اصلا نمیخونم  حالا تو هی ریپ بزن پاره شی🤣حوصله بحث رو ندارم اگه چیزی گفتی و جوابتو ندادم بدون ارزش وقتمو نداری از همین جا بهت میگم بای بای هانی🖐️                                         ایمانِتون‌بویِ‌گناه‌میده………………!  (درخواست نمیپزیدم جز دوستانم)                       
2740

فقط اینجا نیست تمام مردهای ایرانی دیکتاتور هستن و اگه یه زن موفق و مستقل ببینن تمام تلاششونو میگن که یا بزننش زمین یا بگن هرزه و بی صاحبه که مستقل شده،متـــــــــنفرم از شعور پایینشون،متنفرم از مرد سالاری ایران

شما هیچ وقت نمیتونی افکار مردم کل دنیا رو شبیه به خودت کنی و اگر تلاش کنی تلاشت بیهوده ست، رفتار عاقلانه و آرامش در اینه به خیلی چیزها اهمیت ندی

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
خودشون خانه دار هستند و طبیعتا برای اینکه کم نیارن اینطور به خودشون دلداری میدن

بله دقیقا

ببین با استقلال خانوما مخالف نیستم ولی همینجوری نسخه مستقل شدن برای بقیه پیچیدن هم یه خرده آرمانی و شعارگونه‌ست.

خیلی از این خانوما فرزند دارن و امکان سپردنشون به دست کس دیگه رو ندارن.

بعضیا هیچ مهارت یا تحصیلات درآمدزایی ندارن یا برای کار کردن سرمایه نیاز دارن.

بعضیا حمایت خانواده‌ها رو ندارن.

بعضیا روحیه کاری ندارن یا نوع تربیت و فرهنگشون اینو نمی‌پذیره.

در کل نمیشه فقط از یه زاویه به قضیه نگاه کرد

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2706