2752
2734
عنوان

چرا اینجا یه عده با مستقل شدن خانما مخالفن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 23 پست
وا ؟ اولین بار دارم میبینم  کجا مخالف بوده کسی؟ نهایت نتونستن و مثلا شوهر نمیزاره بره سرکار& ...

نه تااا دلت بخواد میگن زن مخصوص کار خونس

زن باید کاذ خونه کنه و ..

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘
حامی بودم یا نبودن خانواده ها باز دست ماها نیس ولی مستقل شدن چرا

منم میخام مستقل شم😕ولی نمیدونم چطوری

زندگی یه کمدیه که توسط یه کمدین سادیمی نوشته شده🚶🏼‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خاندارم قبلا شاغل بودم بعد با وجود سه تا بچه دیگه کم اوردم وخونه داری میکنم

اما همیشه به دخترم میگم تو مثل من نباش مستقل شو💪💪کم نیار

من با اینکه هیچ کم کسری ندارم پس انداز هم دارم ولی شاغلی ترجیح میدم🥲

🖤🖤🖤🖤
2731
من خاندارم قبلا شاغل بودم بعد با وجود سه تا بچه دیگه کم اوردم وخونه داری میکنم اما همیشه به دخترم م ...

اصلا ادم گاهی دوس نداره هی به شوهرش بگه پول بده برای مثال اصلا لازمه ادم مستقل شه

البته ک شما مادر نمونه ای😍

با تومور مغزی  دارم زندگی میکنم و با قرص های کم یاب تو سرم نگهش داشتم و قطعا حوصله دعوا با شما دوست عزیز رو ندارم😘
چقد دلم گرفت الانه که گریه کنم

حقیقت خیلی تلخیه😔چیزی که باهاش داریم زندگی میکنیم. حتی اگه بهترین شغل هم داشته باشی شوهرت هر لحظه که بخواد میتونه قانونی کاری کنه که دیگه نتونی سر کار بری از اونطرف نرخ بالای بیکاری پارتی بازی سهمیه دارا حقوق ناچیز و... مستقل شدن زنا این روزا واقعا سخته

حقیقت خیلی تلخیه😔چیزی که باهاش داریم زندگی میکنیم. حتی اگه بهترین شغل هم داشته باشی شوهرت هر لحظه ک ...

میدونی چیه اینکه آااااااخرش باید به این زلت تن بدیم و قبولش کنیم داغونم میکنه