2733
2739
عنوان

زن بودن تو این کشور هیچ ارزشی نداره هیچیییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 743 بازدید | 79 پست
باش اینجا همه چی خوبه همه زنا خوشبختن خوب شد؟ 

ربطش به خوشبختی چیه؟؟

هیج جا خوشبختی رو تقدیم نمیکنن باید تلاش کنیم

بعضی خانمهای ایرانی فقط منتظرن یکی خرجشون رو بده اینام فقط از این آرایشگاه به اون مزون 

اینجا وضعیت آقایون هم تعریفی نداره

بنده خدا ها دارن زیر بار تورم له میشن

اگر خانم هم شاغل باشه این بار بین دو نفر تقسیم میشه و راحت تر زندگی میکنن

حق تو این تاپیکم دو سه تا از کاربرا.. 

زیادن خیلیاشونم چراغ خاموش گزارش میزنن

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا که چه فرقی میکنه دونفر داریم باهم زندگی میکنیم دشمن که نیستیم قسط رو ندیم و دردسر بشه بنام هم ...

الان مشكل شما چيه؟

خوب به اسم همسرتون درخواست بديد

كار سختيه واستون؟

2731
کلا تو ایران ادما معنی ندارند بجز یه عده خاص    

دقیقا . من به عنوان یک مرد میدونم که زن بودن تو این دوره خیلی بده چون مادر خدابیامرزم رو می دیدم که چقدر محدودش میکردن 💔 هم پدرم هم داداشاش

روزی که کارم درست شه و برم هرگز هرگز هرگز برنمیگردم.  واقعا جرم ما چیه؟

منم برم پشت سرمم نگاه نمیکنم

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
منم خیلی بهش فکر میکنم ولی رفتنم فایده نداره اونجا هم شهروند درجه یک محسوب نمیشیم بعد هزینه های اونج ...

باور کن از جایی که هستیم بیشتر حسابمون میکنن... خب بلاخره زندگی کردن کار کردنم میخواد. اینجا مگه چی داریم واقعا؟ کلی کار میکنیم اخرم هیچی به هیچی. حداقل میریم اونجا کلی کار میکنیم یه خونه و ماشین که میتونیم بخریم.... 

2740
الان مشكل شما چيه؟ خوب به اسم همسرتون درخواست بديد كار سختيه واستون؟

مشکل اینه‌ایشون به عنوان یه شخصیت حقیقی و با وجود داشتن شغل و تمام مدارک از طرف بانک به جرم زن بودن نادیده گرفته شدند

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
الان مشكل شما چيه؟ خوب به اسم همسرتون درخواست بديد كار سختيه واستون؟

اجاره نامه بنام منه یعنی من دو م هزینه کردم کد رهگیری گرفتم ثبت نام کردم الان درخواست وام دادم

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
باور کن از جایی که هستیم بیشتر حسابمون میکنن... خب بلاخره زندگی کردن کار کردنم میخواد. اینجا مگه چی ...

اگه بورسیه تحصیلی بتونیم بریم نسبتا بهتره ولی این که خودت بخوای بری از صفر شروع کنی فایده نداره 

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
اوهوم همه چی عالی مثل گل قالی😂

هیچ جا عالی نیست. اونی که فکر میکنه اون طرف عالیه کلا مهاجرت رو درک نکرده مهم اینه وقتی اندازه چند نفر کار میکنی حداقل بتونی یه ماشین و خونه و زندگی نرمال داشته باشی 

يعني شوهرتون درخواست ميدادنميدادن بهش چون اجاره نامه به اسم شماست؟

نه بنام هرکی باشه اون باید درخواست بده

2706