2737
2739

اجاره نامه خونه به نام منه برای وام ودیعه مسکن ثبت نام کردم تایید شد حالا که اومدم بانک میگه نه باید بنام مرد باشه تا وام بدیم میگم یعنی چی چه فرقی میکنه تو سایت زده یا متاهل یا سرپرست خانوار میگه خب سرپرست خانوار نیستی میگم متاهل که هستم!!! میگه نه به نام زن باشه وام نمیدیم فقط باید بنام مرد باشه

سگ بودن ارزشش بیشتره تا تو ایران زن باشی همین....

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا حق دارید چه خواسته های بی جاهی

کاربر پسر/شیطان پرستم / امضام فان نیست/ دوست عزیز اگر مخالف امضامی بحث نکن بام چون به جایی نمی‌رسی / عاشق شخصیت ابلیس هستم 😍 اتئیست کاکتوس هَم باشی #بَغلت میکنم حتی اگه باعث زخمی شدنِ #تنم بشه:)' M+A=❤️
2731
خدا لعتتشون کنه با این قوانین مزخرف

اصلا ارزشی برای زن قائل نیستن کشور به این مزخرف نوبره فقط دم انتخابات زنا رو میخوان برای نمایششون

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
2738

شاید بخاطر درامد میگه عزیزم

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  
خب شاغلی  درامد داری؟

بله

خب مگه وام چیه که بنام تو باشه پس فردا قسطاش نتونی بدی درگیریش با تو باشه 

لااقل یه چیز ارزشمند بخواه 

وام یعنی بدهکاری ناراحتی بنامت نشده؟

ولی قبول دارم اوضااع مملکت داغونه ولی نبخاطر همچین مسیله ای .... هیچی سرحاش نیست چون اتفاقا همه جا قاونو را دور میزنن و بی قاتونی بیداد میکنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
اجاره نامه به نام زن داداشم بود و دو سال پیش وام گرفت

الان من دم بانکم