2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی😂😂

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱
2742
2740

بچه خواهرم ماشاالله انقدر حرف میزنه و سوال میپرسه که بهش میگیم میشه لطفا 5 دقیقه هیچی نگی میگه نمیشه که حرف نزنم خسته میشم همش 4 سالشه 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
وای برادر زاده من نه سالشع این دیووث ازوقتی زبون باز کرد پرحرف پرحرف مغزززادمو میخورهههه پدسگ😂😂😂

واقعا مغزم امروز ورم کرد 

آخه باباشم پر حرفه ،اونو یه جوری میتونم ساکت کنم ،زورم به این فسقلی نمیرسه،تازه انتظار همراهی داره

یه بچه تو فامیل هست از بچگیش گذشته 9 سالش شده همششششششششش عین کلاغ قار قار میکنه

همیشه وسط حرف بزرگتراست و داره پارازیت میندازه

انگار یجورایی عقده جلب توجه داره تا دونفر میرن حرف بزنن با چرت و پرت گفتن میپره وسط

ده بارم بهش گوش بدیم و جواب بدیم باز تکرار میکنه

بعد از دو ساعت مامانش به زور بلندش میکنه بعدم با تُن صدای عجیب و بلندش مغزمونو سوراخ میکنه

با 9سال سن تو کار همه دخالت میکنه و زبون درازش حالمو بهم میزنه

میاد اخبار جمع میکنه میبره کف دست مامان باباش میذاره و مادرش با افتخار میگه که چوقولیتونو کرده

موندم بزرگ بشه چی میشه

بچه خواهرم ماشاالله انقدر حرف میزنه و سوال میپرسه که بهش میگیم میشه لطفا 5 دقیقه هیچی نگی میگه نمیشه ...

بهش میگم میشه ساکت باشی 

میگه مگه من ماهی ام که صدا نداشته باشم،آدمم باید حرف بزنم

2706