2733
2739
عنوان

جلسه آخر لیزر

133 بازدید | 8 پست

میخوام برم لیزر برا صورتم 

بعد دیدم تو اینستا ملت میگن هیشکی جلسه آخر لیزر رو ندیده یعنی تا آخر عمرت باید بری این که میگن ۸ جلسه دروغ میگن 

الان تکلیف چیه؟ 

برم نرم؟ 

کسی بوده بعد ۸ جلسه نتیجه گرفته باشه؟

فقط ۸ جلسه برم دیگه نرم بیشتر از قبل در میان؟

برا پشت لبم میخوام

به من اپراتورم گف ۱۲ جلسه پشت سر هم بعد ۶ ماه ۱ باز بعد سالی یک بار

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب نتیجه گرفتین؟ اگه قطع کنین دیگه نرین چی میشه

من جلسه ۸ آره والا همه مو هام رفته اصن ندارم اما اینکه ول کنم و نیاد نمیدونم

من دهن ندارم 😢                                                                                                  چون سرویس شده برای نام کاربریم 🙃😂خیلیا می‌پرسن چرا اسم کاربریت اینه یک چون میخواستم یه چیزی باشه که وقتی نگاش می‌کنی یکم بخندی حتی در حد یه لبخند ساده و دو یکی کنارم بود و💨منم از اون الهام گرفتم ❤️ میشه برای حاجم یه صلوات بفرستی🌟
2738

جایی که من رفتم ۵ جلسه ای جواب گرفتم 

کلینیک ریحان هشت بهشت غربی

@clinic_reyhan_esfahan

09۲17870776

بهترین مرکز لیزریه که تو اصفهان دیدم دستگاهشون فوق العادست نه دردناکه و نه موهارو ضخیم میکنه تازه میشه موهای کرکی رو هم باهاش از بین برد پوست هم چندین درجه روشن میشه اپراتورش واقعا صبور و دقیقه نوبتاشونم آن تایمه

من که به شخصه ۵ جلسه ای جواب گرفتم.