2737
2739

من یه بار صورتم زخم شد با اینکه جای زخم رو پوستم همیشه دیر ازبین میره این پماد زود پاکش کرد عالی بود

برای جای جوش ولی فعلا دارم استفاده میکنم ببینم جواب میده یانه

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندروزه استفاده میکنین جوش هاتون درچه حده؟

دو هفته س تغریبا برا جوش ها استفاده میکنم البته دوهفته که میگم ممکنه۳روز یادم بره اصن بزنم کلا نامرتب استفاده میکنم

جوشامم به خاطر اینکه برخلاف رویش مو صورتمو تیغ زده بودم خیلی زیاد بود اوایل بعد یمدت کمتر شد وقتی کمتر شد این پماده رو خریدم فعلا که معلوم نیست جواب بده یانه اما برای زخم عالی بود

میدانستم او کشته خواهد شد... او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف زنی بود اصیل میان انبوهی از زنان‌مصنوعی...
2728
دو هفته س تغریبا برا جوش ها استفاده میکنم البته دوهفته که میگم ممکنه۳روز یادم بره اصن بزنم کلا نامرت ...

اره من تو نی نی سایت خیلی خومدم میگن جای جوش روهم میبره .منم جای جوش هام قرمز و زخمن چون کندمشون خیلی ازاردهندس پوستم افتضاحه

پسرم😍🤗