2733
2734
عنوان

رابطه عاطفی (پارتنر)

83 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها من دو سه ماه با یکی آشنا شدم همون ک دیدمش خوشم اومد از اینس.تا یجوری پیداش کردم تا فالو کردم بک داد پیام داد حرف زدیم بعد چند روز پیشنهاد داد منم قبول کردم فاصله سنیمونم سه ساله دو هفته بعد از آشنایی قرار گزاشتیم الان هفته ایی یه بار میبینیم همو جز بعضی هفته ها که کار داره چون هم سربازه هم سرکار می‌ره بعد الان مشکل من اینه ک من خیلی لوسم توقع دارم ۲۴ ساعته بهم پیام بده ابزار علاقه کنه بعد خیلی پسر خوبیه دختری جز منو فالو ندارم حتی دیشب ی دختره بهش پیام داد فکر کرد من دارم امتحانش میکنم عکس چت فرستاد گفت می‌دونم تویی اینا یه مشکلیم ک داره عصای نداره زیاد تا یزره گیر میدی قاتی می‌کنه که فکر میکنم برا خسته بودنشه صب پنج بیدار میشه تا ساعت ده شب سرپاعه ده میاد با من تا ۱۱.۱۲ چت میکنیم بعد اره نمی‌دونم چرا من اینجوریم یکم گیر میدم بهش توقع دارم زیاد محبت کنه چیکار کنم؟میدونم مسخرس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودتو سرگرم کن 

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال اول)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                  درست میشه، قول میدم بهت 💜 این روزو یادت نره ۴۰۲/۱۱/۹ ۵:۰۰                                      ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش
2728

پیشنهاد می‌شود با مطالعه کتاب “زندگی خود را دوباره بیافرینید” به درک بهتر این موقعیت‌ها بپردازید و با ایجاد پرسش‌های کلیدی در موقعیت‌های مختلف زندگی به شناخت بهتری از خود و موقعیت کنونی خود برسید و الگوهای رفتاری خود را به درستی بشناسید تا بتوانید بهترین واکنش را متناسب با شرایط ایجادشده از خود بروز دهید و به بهترین نحو ممکن کنترل ذهن، تفکرات، احساسات و واکنش‌های خود را به دست بگیرید.