2733
2734
عنوان

بعد تو.....

126 بازدید | 15 پست

خواهرم ،بعد تو از هیچ قسمت زندگی لذت نمیبرم،دیگه هیچ وقت شادی از ته دلی ندارم،غم نبودنت روز به روز داره عمیق تر میشه،خاطرات شیرین با تو بودن حسرت شدن برام😭فقط به امید دیدنت تو خواب دوست دارم سریعتر بخوابم ، دیگه هیچی مثل قبل نیست ، خیلی دنیا با تو قشنگ بود ولی الان فقط دارم میگذرونم 🖤

روحشون شاد 🥀

آنجـا که دلـت آرام گِرِفت‌ «مقصـد»‌ توســت 🥹🤍🤞🏻        آدما از یه جایی به بعد واسه هم تکراری میشن‌، اگه از اون به بعد،هنوز هم بتونن از تکرارِ هم لذت ببرن، اونجاست که معلوم میشه آدم درستی رو انتخاب کرده بودن                                                             آدمِ درستِ زندگیِ هم باشین...🥹❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر دعا کردم،چقدر تمنا کردم تو اگه دوستش داشتی یه فرصت دوباره بهش می‌دادی ،آره من کفر میگم ،کم آوردم آره چون نمیتونم باور کنم خدایی که میگن بندش رو انقدر دوست داره ،اینطور آزارش بده خدایا کاش باهام حرف می‌زدی 

هیچ عدالتی در کار نیست ،حق تو از زندگی بیشتر از این ها بود،دلم خوشبختیت رو میخواست

تسلیت،روحشون شاد

شرمنده امیدوارم حرفم باعث رنجشتون نشه...این دنیا،دنیای مادی،زودگذر وفانیه،همه ما مسافریم واین دنیا مسافرخونه،ما که زندگی بعد مرگ رو ندیدیم همانطوریکه جنین دردنیای رحم مادر،خبر از بیرون شکم مادر نداره،از کجا میدونی که روح خواهرت درجهان غیر مادی خوشبخت نیست؟؟

2740
تسلیت،روحشون شاد شرمنده امیدوارم حرفم باعث رنجشتون نشه...این دنیا،دنیای مادی،زودگذر وفانیه،همه ما م ...

سلام عزیزم ،نه اتفاقاً دوست دارم از این حرف ها بشنوم و باورم به دنیای دیگه قوی تر بشه ،با حرفت آروم هم شدم

سلام عزیزم ،نه اتفاقاً دوست دارم از این حرف ها بشنوم و باورم به دنیای دیگه قوی تر بشه ،با حرفت آروم ...

پرستش جان مریض ما هم فوت کرد مامانم فوت کرد سالی بدتر از امسال وجود نداشت این همه نذر ونیاز چه فایده   

پرستش جان مریض ما هم فوت کرد مامانم فوت کرد سالی بدتر از امسال وجود نداشت این همه نذر ونیاز چه فایده ...

عزیزم از صمیم قلب بهت تسلیت میگم،منم بعد خواهرم داییی جوونمم از دست دادیم بیچاره مادرم دلش خون شد،راستش من دیگه به هیچی اعتقاد ندارم،فقط دارم زندگی روزمره میکنم،نه میتونم نماز بخونم ،نه به دعا اعتقاد دارم نه به هیچی ،احساس میکنم یه عمره دارم خودم رو گول میزنم 

پرستش جان مریض ما هم فوت کرد مامانم فوت کرد سالی بدتر از امسال وجود نداشت این همه نذر ونیاز چه فایده ...

گاهی از خودم بدم میاد چقدر با این حرف ها که میگفتم خوب میشی ،من دلم روشنه ،بیا فلان دعا رو بخون،اینو بخون ،این ذکر رو بگو ،اون ذکر رو بگو عذابش دادم😭🖤