2737
2734
عنوان

دانشجوها بیان لطفا

65 بازدید | 13 پست

از انتخاب واحد جاموندم دوستان😑🤦‍♀️ چیکار باید بکنم؟ اگه به آموزش دانشکده بگم میتونه درستش کنه؟ یا صبر کنم زمان حذف و اضافه برسه؟ اصلا تو حذف و اضافه میشه ۲۰ واحدو برداشت😑 دارم از غصه میترکم

دانشگاه وقت میده 

آقایون تو تاپیکام نیان/ آره دلم میخواد برم جایی که آدماش از دختر دار شدن هم خوشحال بشن برم جایی که با بچه دار شدن مقدس نشم با ازدواج کردن کامل نشم به عنوان یه انسان ارزشمند باشم و حق و حقوق داشته باشم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اااره هم برو ب دانشگاه بگو  و همزمان حذف و اضافه دیگ یادت نره اون موقع میتونی هر کاری میخایی بکنی

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد
2740
اااره هم برو ب دانشگاه بگو  و همزمان حذف و اضافه دیگ یادت نره اون موقع میتونی هر کاری میخایی بک ...

عزیزم میشه ۲۰ واحد برداشت؟ میگن آخه تو حذف اضفه نهایت چند واحد بتونی برداری😑😑😑

نمیدونم فرقی میکنه یا نه، اما دانشگاه دولتی اینجوری هست که اگه انتخاب واحد نکردیم، زمان حذف اضافه میزارن، اگه بازم نشد مدیر گروه انجام میدادن(البته تعداد محدود، نه اینکه هیچی انتخاب نکنیم تو هیچ کدوم از دو بازه های که قرار دادن.)

اسم کاربری انتظارموعود، در نظر بگیرید، فکر میکردم میشه عوض کرد  
عزیزم میشه ۲۰ واحد برداشت؟ میگن آخه تو حذف اضفه نهایت چند واحد بتونی برداری😑😑😑

میگم دیگ برو بپرس از خود اموزش بهت بگه چندتا برداری

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد