2733
2739
عنوان

چطوری اسپرسوی پر کف درست کنم؟

192 بازدید | 26 پست

سلام دوستان من یه دستگاه اسپرسوساز خریدم. قهوه‌ای که بهم میده کف روش خیلی کم هست. هم تک شات هم دبل همین مشکل رو داره. به نظرتون ایراد کارم چیه؟ از دستگاه میتونه باشه یا از پودر قهوه؟ یا کار اضافه‌ای لازمه بکنم

مهم‌ترین داریی من، خودمم. عاشق ورزش و خودمراقبتی . همیشه دنبال یادگرفتن و بهتر شدنم. اگه در زمینه تحصیلی و درسی سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم.

من جدا با دستگاه کف ساز درست می‌کنم. اگر خیلی بخوای تنها راهش همونه 

من بحثی با آدم احمق و متعصب ندارم. چشم هرچی شما می‌گی درسته‌. اگر می‌خوای بحث کنی استدلال بیار. بازی احساسی راه انداختن و ننه من غریبم راه انداختن و آی دلمو شکوندی رو ببرید واسه بقیه چون اینجانب حوصله‌ی خاله خشتک‌بازی رو ندارم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فک میکنم از قهوه اته

میتونی دستگاهو تنظیم کنی ک کف بیشتر بده

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

سلام. آسیاب قهوه پودر تر و ریز تر باشه

دانه قهوه رست دارک کمتری داشته باشه

از نوع ربوستا ویتنام باشه

پیامه قرار گیری پودر قهوه رو فشرده تر کنید

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
من جدا با دستگاه کف ساز درست می‌کنم. اگر خیلی بخوای تنها راهش همونه 

مرسی عزیزم. منم قبلا این کارو میکردم. ولی کلی پول دستگاه دادم که ازش خلاص شم😅

مهم‌ترین داریی من، خودمم. عاشق ورزش و خودمراقبتی . همیشه دنبال یادگرفتن و بهتر شدنم. اگه در زمینه تحصیلی و درسی سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم.
2740
چه مارکی خریدی؟

دلونگی

مرسی عزیزم. منم قبلا این کارو میکردم. ولی کلی پول دستگاه دادم که ازش خلاص شم😅

😂😂😂 منم می‌خواستم بخرم گفتن زیاد کفی که میخوایو نمیده منم عاشق همونم دیگه روش سنتی از همه‌ش بهتره

من بحثی با آدم احمق و متعصب ندارم. چشم هرچی شما می‌گی درسته‌. اگر می‌خوای بحث کنی استدلال بیار. بازی احساسی راه انداختن و ننه من غریبم راه انداختن و آی دلمو شکوندی رو ببرید واسه بقیه چون اینجانب حوصله‌ی خاله خشتک‌بازی رو ندارم.

پودر قهوه باید آسیابش مناسب دستگاه باشه.

ضمنا بزار خوب داغ بشه آب دستگاه

و قبل اینکه قهوه بریزی تو دسته ، دسته رو بگیر زیر آب داغ(کم بودن خامه تا حدود زیادی از سرد بودن دسته هست) ، حتما امتحان کن میبینی چقدر فرق میکنه.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
شیر کف دار منظورته؟؟؟

نه نه منظورم همون اسپرسو هست که روی خودش یه کف در حد یک سانت میاد

فک میکنم از قهوه اته میتونی دستگاهو تنظیم کنی ک کف بیشتر بده

چطوری تنظیم کنم؟ قهوه باید چند به چند باشه؟ یا مارک خاصی بگیرم؟

پودر قهوه فک کنم خیلی ریزه  ینی نباید خیلی پودر باشه باید دونه هاش دیده بشن  بعدم قهوت ر ...

پودر رو از بیرون آماده میگیرم خودم آسیاب نمیکنم. آب هم خود دستگاه تنظیم میکنه مقدارش رو