2752
2734
عنوان

چطوری اسپرسوی پر کف درست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 26 پست
سلام. آسیاب قهوه پودر تر و ریز تر باشه دانه قهوه رست دارک کمتری داشته باشه از نوع ربوستا ویتنام با ...

ممنون پس این بار موقع خرید قهوه باید اینا رو به فروشنده بگم

مهم‌ترین داریی من، خودمم. عاشق ورزش و خودمراقبتی . همیشه دنبال یادگرفتن و بهتر شدنم. اگه در زمینه تحصیلی و درسی سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم.
چطوری تنظیم کنم؟ قهوه باید چند به چند باشه؟ یا مارک خاصی بگیرم؟

فک کنم ۷۵ به ۲۵.. اشتباه نکنم..

مارک و اینا رو ول کن. از ی جا ک عمده فروشیه تازه تازه، هفتگی خرید کن. 

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

😂😂😂 منم می‌خواستم بخرم گفتن زیاد کفی که میخوایو نمیده منم عاشق همونم دیگه روش سنتی از همه‌ش بهتره

وای نگو تورو خدا من قهوه کفی میخوام😂

مهم‌ترین داریی من، خودمم. عاشق ورزش و خودمراقبتی . همیشه دنبال یادگرفتن و بهتر شدنم. اگه در زمینه تحصیلی و درسی سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم.
پودر قهوه باید آسیابش مناسب دستگاه باشه. ضمنا بزار خوب داغ بشه آب دستگاه و قبل اینکه قهوه بریزی تو ...

آخ ممنون چه نکات خوبی گفتی.اینا رو اصلا رعایت نمیکردم. حتما انجام میدم😘

منم دلونگی گرفتم عکسش میزاری ؟آخه فروشنده گفت می تونی تعویض کنی 

بله عزیزم میذارم برات

فک کنم ۷۵ به ۲۵.. اشتباه نکنم.. مارک و اینا رو ول کن. از ی جا ک عمده فروشیه تازه تازه، هفتگی خرید ک ...

باشه حتما ممنونم

من این مدل گرفتم

مال منم همینه عزیزم. فقط رنگش فرق داره

مدلهای دیگه هم داشت ولی خودش این مدل پیشنهاد داد

بله منم خیلی تحقیق کردم. توی این رنج قیمت بهترینه. شما راضی هستید؟

ممنون پس این بار موقع خرید قهوه باید اینا رو به فروشنده بگم

بله

من تو کانال فروشم قهووه داشتم

الانم قهوه پر خامه دارم برای مصرف خودم

ولی برای فروش دیگه نیاوردم مدتیه

کاناال تلگراام

O2shOmal

احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...