2733
2739

من خودم دچار بحران شدم .چند روز تپش قلب گرفتم .شب ها نمی تونم بخوابم و هذیون می گم .تحمل بیشتر کار کردن رو ندارم .خانم ها می تونستن با بیست و پنج سال بازنشست بشن .

✔️ خبرنگار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مگه الان چن سال شده؟

🙂دیگه به این دنیا اعتمادی نیست،ارزوم اینه تو این سن مستقل شم دستم تو جیب خودم باشه،حتی اگه حقوقمم چندر غاز باشه،این دنیایه روز خوش بهم بدهکاره،کاش ی روزی ب خاسته هام برسم هعی😞تروخدا برام دعا کنید خیلی شرایطم سخته

خیلی بده.. تا ۶۰ ۶۵ باید همه سرکار باشن

به این فکر نکردن که اونی که ۵۰سالشه مگه شرکتا ب این راحتی باهاش قرارداد میبندن که بازنشست بشه اصلا..

البته که احتمالا با این وضعیت اقتصاد صندوقی وجود نداره اون موقع

Life is too short to not enjoy

من به دلایل شخصی خیلیم راصیم بازنشست هم بشم نیرم تقاضا کارشناس مشاور میدم برم گردونن 

شمام ناراحت نباش صدتا قانون دیگه تا اون موقع میاد و میره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738
خیلی بده.. تا ۶۰ ۶۵ باید همه سرکار باشن به این فکر نکردن که اونی که ۵۰سالشه مگه شرکتا ب این راحتی ب ...

یعنی ذره ای براشون نیروی انسانی اهمیت نداره . من حالم خیلی بده 

✔️ خبرنگار 
خواهرم هم خسته وداغون شده .چشم هاش ضعیف چون پای کامپوتر هست .کار خونه بچه‌داری همش با خودش هست .

خدا کنه راهی باز بشه .بذای خانم ها واقعا سخته .منم نمی کشم

✔️ خبرنگار 
خدا بزرگه زیاد استرس نگیرید یه سیب رو می اندازی بالا هزار تا چرخ میخوره منم خیلی ناراحت شدم ولی ب ...

عزیزم قانون چرخش قفله .نمی چرخه .بخشنامه مو به مو برای کارمندهای بدون پارتی اجرا میشه

✔️ خبرنگار 
چرا خوب انسان به امید و آینده بسته ست 

من نگفتم امید نداشته باش 

گفتم فعلا کار باید کنید تا بیست و پنج سال 

به اون مرحله رسیدید خدا بزرگه 

وقتی هنوز ده سال هم سابقه نداری فکر چیو می کنی؟

اومدیم اصلا نخواستی بری سر کار 

یا نشد بری 

خیا چیزا ممکنه توی این بیست و خورده ای اتفاق بیفته 

بی خیال بابا

خدایا خودت پشت و پناهم باش
دلایل اقتصادی داره پاداشای بازنشستگی رو نمیتونن بدن و...

این که دلیل نشد . راه های دیگه ای هست که کلی هم مطرح شده .از اول ما با این برنامه و شرایط جلو اومدیم .این نامردیه زیاد کنن 

✔️ خبرنگار 
2706