2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عالیه  ولی سعی کن بی خیال باشی از فولیکول 17 هم عالی تره

بهم امپول ازادسازی نداد ولی

گفت دوتا داشتی یکیش ازاد شده

بنظرت این خوذ ب خود ازاد میشه؟

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

اره خوبه که

شماپریوداتون منظم؟

من ماه قبل بعد ۲ماه پریودشدم و۳م بایدمیشدم که نیومد...اقدام نکردما اگه بخوام این ماه اقدام کنم بااینکه هنوزنشدم ونامنظمم بنظرت امکانش هس؟ اخه بازمیترسم اینبارم بعد۲ماه بشم

گفت هر کسی رو تـوی قبــر خودش میذارن عیسی بـه دیــن خود، موسی بـه دیــن خود به ما چه ربطی داره بقیـه تـو جامعه چیــکار میکنن اما نشنیده بـود از پیامبر اسلام که : یـک فـرد گنهکار، در میـان مردم هماننــد کسی است که با جمعی سوار کشتــی شود و به هنــگامی که در وسط دریــا قرار گیـرد تبــری برداشته به سوراخ کــردن موضعی که در آن نشسته است بپردازد و هرگاه به او اعتـراض کننــد در جواب بگویــد من در سهم خود تصــرف میکنــم ! اگر دیــگران او را از ایــن عمل خطرناک بازندارنــد، طولی نمیکشد که آب دریــا به داخل کشتـی نفوذ کــرده و یکباره همه ساکنان کشتــی را به همراه کشتــی در دریا غرق می کنــد
بهم امپول ازادسازی نداد ولی گفت دوتا داشتی یکیش ازاد شده بنظرت این خوذ ب خود ازاد میشه؟

اره سایز 23 و اینارو امپول میدن ک کیست نشه 

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
شما پیش دکتر داوودی نرفتین؟ می‌خوام ببینم برای ای یو ای خوبه یا نه

بله زیرنظر ایشون هستم