2737
2739

راستش شوهرم شغلش ماموریته، حدالقل نصف هفته نیست ، سه تا بچه ۱۲ و ۵ ساله و یه ۶ ماهه داریم.

به خاطر دوری برای گرفتن آرامش خیلی به توی بغل همسرم استراحت کردن نیاز دارم، تو اتاقمون توبغلش می خوابم ، هر دو کاملا پوشیده ایم، همیشه بچه ها یهو میان تو اتاق موندم چکار کنم ! گاهی یهو خودمو جمع میکنم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی یهو خودمو جمع میکنم قیافم شبیه ادمایی میشه که داشتن یواشکی یه کاری میکردن ! بعد به خودم میگم من که کاری نکردم چرا باید خودموجمع کنم؟

اصلا بچه ها باید محبت و بغل پدر و مادرشونو ببینن، ولی خوب پسرم ۱۲ سالشه ممکنه فکر بد کنه ! چکارکنم

محبت زن و شوهر به هم در حد عادی نه تنها بد نیست بلکه لازمه 

بچه ها وقتی میبینن پدرشون مادرشون رو دوست داره بغل میکنه عشق میکنن 

ولی خب رعایت کردن خیلی مهمه

این بغل و بوس باید در حدی باشه که با بچه ها انجام میده

آره دیگه عزیزم جالب نیست.

بعدا اثرات بدش رو خدای نکرده میبینی.به خصوص بچه ۱۳ ساله ات که فهمیده هم شده.

واسه آرامشت شبها که بچه ها خوابن این کار رو بکن

سلام عزیزان .یک حسینیه در مشهد گروهی رو تشکیل دادن برای ازدواج افراد مجرد.و معرفی موارد ازدواج به همدیگه. اگه هر فرد مجردی رو میشناسید که قصد ازدواج داره،چه آقا و چه خانم.و در هر سن و سالی،میتونید به آیدی زیر در ایتا و سروش پیام بدید ،تا فرم های ثبت نام رو در اختیارشون قرار بدهند.😊@andishehayniko
2740

خوبه درصورتی که حد و حدود رعایت بشه 

که شما رعایت میکنید

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

اگه لباس باز نپوشیده باشی نه

پدر مادر منم جلوی ما همو میبوسیدن و بغل میکردن . ولی در کل بوسیدن و بغل کردن رو بچه از همون سن کم ببینه براش عادی میشه، فقط رابطه، شوخیای جنسی و لب رو نباید ببینه چون خیلی تاثیر داره

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

من بچه بودم فکر میکردم زن و شوهرا فقط با هم زندگی میکنن برای همین ازدواج دوس نداشتم.  اگر جلوی چشمم همدیگرو بغل میکردن بوس میکردن حرفای عاشقونه میزدن دیدگاهم راجب ازدواج خوب میشد

✍🏻هرچی که بوده و هست با یک رویا شروع شده💜