2737
2734

دیشب رفتیم کافه برای بازی

چند باری رفتیم با یه دختری دوست شدیم

شوخ و دوست داشتنیه

اینم بگم منو همسرم جدای از زن و شوهر رفیقیم باهم 

همیشه وقتی داریم بازی میکنیم همسرم موهای منو ناز میکنه یا دستمو میگیره یا بغلم میکنه برای همه دیگه عادی شده

دیشب یکی برگشت گفت عمرا اگر اتفاقی بیوفته تو بعد حلما زن بگیری اینقدر دوسش داری

همسر منم به شوخی گفت دوتای قبلیم همین فکرو میکردن و همه خندیدیم

وقتی بازی تموم شد اون دوستمون گفت حداقل حلما رو نمیکردی سومی میذاشتی سوگولی

گفت سوگولی همیشه هست ولی من حتی تو شوخیمم نمیگنجه بعد حلما کسی باشه

دختره برگشت گفت منم به عنوان چهارمی قبول میکنی!!!

همسرم گفت معلومه که نه

گفت چرا خرجمم خودم میدم خرج شما رو هم میدم تازه رو کرد به من گفت قبوله من هنگ کرده بودم اما ی لبخند زدم گفتم نه

همسرم گفت تو دخترمونی

برگشت گفت نه منو به دختری قبول نکنین من میخوام چهارمی باشم....

من چیزی نگفتم اما بنظرم از یه جایی به بعد دیگه شوخی نبود و خیلی رفتارش برام عجیب بود

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
من بودم پا میشدم شقه شقه میکردم طرف ، لبخند چرا زدییییی 

من واقعا توانایی رفتار بد نشون دادن ندارم ...اصلا اینقدر برم عجیب بود که مغزم قفل شد

توجه   قبل از بچه‌دار شدن باید برای این پرسش پاسخ روشنی داشته باشیم که ایا انسانها از لحاظ اخلاقی در جایگاهی هستند که موجود دیگری را بدون خواست خود به تحمل رنج وادار کنند؟
چقدر شبیه رمان ها بود:/

رمان چیه هرچی میگم میگین رمان والا زندگیمه!