2733
2739
عنوان

چرا انقد زود عصبی میشم وجوش میارم.رابطه ام بابچه هام.....

| مشاهده متن کامل بحث + 5678 بازدید | 82 پست
خواهرت وقتی فهمید چه عکسالعملی داشت
میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خوابم خیلی کمه صبح به صبح که بیدار میشم یه قهوه ی غلیظ میخورم فِرِش میشم تو هم همین کارو کن من عصبی که میشم دمنوش اسطوخودوس و گل گاوزبون با یکم لیمو و عسل میخورم معجزه میکنه اینارو بخور ولی حتمااااً هم باید دارو مصرف کنی چون عصبانیتت عادی نیست
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
2731
نیک سیرت
میگفتم به اشپزی فقط ختم نمیشه ها 😟😂😁 وای از ان روز که افتد پرده ها. زمانیکه اسب های توانا اجازه ی ورود به میدان مسابقه را نداشته باشند هر الاغی میتواند به خط پایان برسد.وقتی دیدید سایه انسانهای کوچک درحال بلند شدن است .......بدانید افتاب سرزمین شما درحال غروب کردن است   💙💙💙(گل سرخ عزیز من به هر گلخانه ای باشی بدان رویای یک گلدان همیشه با تو خواهد بود)💙💙💙💙💙
خب حالا به قضیه بچه خواهرش گیر ندین بچه ها ایشون سوالشون رو پرسیدن شما هم جواب بدین و سوال پیچش نکنین نی نی منم نزدیک 2ماهشه با اینکه مادرم کمکمه بازم خسته میشم و نیاز به خواب و استراحت دارم
من برگشتم...بعد از سالها...
2740
منم تقریبا شرایط شما رو دارم..دخترم الان دو سال و نیم و پسرم جهار سال و نیم هست....شوهرم توی مله ققط پنج روز می اومد...نگهذاری از بچه ها،کار خونه ،خرید خونه،واقعا کلافم کرده بود....کسی تا تو این شرایط نباشه نمیتونه درک کنه چقد سخته...
خدایا شکرت که تن سالمی داریم..
راست میگی تو قرص لازم نداری ،،ما قرص لازم داریم که میاییم تاپیک شما رو میخونیم و اعصابمون بهم میریزه ،، برو بچه هات رو بیشتر بزن تا دستت خوب راه بیافته ،،دکترم اصلا نری ها ،،مدیونی
وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
من اگه جای خواهرت بودم یا الان زنده نبودی یا زندان بودی
به خدا یا میکشتمت یا شکایت میکردم مینداختمت زندان
به خدا دارم جدی میگما،نه که شوخی کنم
باید فجیع بودن کارت رو بدونی که چرا میگم باید بری روانپزشک و دارو بگیری یا اینکه یه مدت دور از خونه تحت درمان باشی
شاید خودت فکر کنی کارت یه کار عادی تو عصبانیت بوده ولی اینجوری نیست
آریانا عشق مامان، رولت مامان، نفس مامان❤️ اجرای شیک ترین تم های تولد.اینستاگرام:saniaccessories تاپیک اخبار نی نی سایت http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1493003&postID=60419969
چه جور معامله با خدا ،، اخه مگه با خواست و اراده خودمون بچه دار نشدیم ،،،چرا با منت کاری رو انجام میدید ،،،،،،
وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
2706