2733
2734
عنوان

چقدر در مسائل خدنوادگی نظر میدید ...

135 بازدید | 13 پست

اگر برادر زادتون بیاد خونتون و هدفش پناه اوردن به شما باشه چقدر دخالت میکینید در موضوعاتش و اینم بگم خود خانوادش در مورد مسائلش باهاتون صحبت میکنن که تو بری باهاش حرف بزنی .

من و فرزندم👩‍👦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی خودشون مرز های خودشون رو برات باز میکنن دیگه تصمیم با خودته که چقدر ورود کنی من باشم راهنمایی میکنم حتما که به سمت صلح برن اگر رابطه شون افتضاح باشه و نتونم بگم برو طلاق بگیر ، زوج درمانگر معرفی میکنم 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

اگه شما رو مورد اعتماد دونسته ، ردش نکن

بالاخره یه نفر توی فامیل نزدیک باید باشه که بدون قضاوت کنار طرف باشه و دورادور از کارهاش باخبر باشه. مخصوصا اگر نوجوان هست

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊

تاپیک قبلیتون خوندم 

اگه در توانتونه کمکش کنین این دختر الان از عشق کور شده 

اگه زندگی سختهموندن و جنگیدن هزار بار جذاب تر از جا زدنه، بهش فکر کن 🤎:) شدش آزاد مجنون وقتی به لیلیش پیوست 🥹 ی صلوات میفرستی اگه صلاحه برسم بهش اگه نه فراموشش کنم؟ مرسی❤️فکر کنم دارم فراموشش میکنم فقط‌ نهایت تا آخر این تابستون میخوام به نیت رسیدنمون دعا کنم اگه دعای مجرب بلدی یادم بده مرسی       امروز تولد شهید ابراهیم هادی هست من نذر میکنم اگر پدرم این کار تحصیلی که میخام بکنم رو قبول کنن به نیت ایشون برم خونه سالمندان گل و شیرینی ببرم همچنین ی ختم قرآن با کمک مادربزرگم و هرکی بتونه میخونم براشون امیدوارم حاجت بگیرم ❤️ اگه امضامو دیدی دعا کن بابام قبول کنن
اره حرفتون درسته تایپک قبل دیشب گفتم جریانو

برادر زاده شما بخاطر سنش و تغییرات هورمونی ش تا حدودی منطقی هست که گوش نده و فکر کنه عاشق شده. فکر می‌کنم با پدرش رابطه ی صمیمی و خوبی نداشته که با این آدم بسیاز بزرگتر از خودش رفته تو رابطه.

اما این پسر چه از نظر اخلاقی چه قانونی مرتکب خطا شده.

من اگر جای مادر و پدر این دختر بودم به جای برخورد با دخترم ، آدرس پسره رو پیدا میکردم و میرفتم از دست این آقا بصورت قانونی شکایت میکردم یا حداقل تهدید به شکایت میکردم.

برادرزاده تون زیر ۱۸ سال هست و رابطه باهاش جرم محسوب میشه. همینو به پسره بگید دمش رو میزاره روی کولش

❌️فارغ تحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی❌️ جدید نیستم. پارسال بخاطر اظهار عقیده م لغو کاربری شدم✌🏼 کاربری قبلیم هم که واسه سال ۹۶ بود بخاطر بحث با خانومی که طرفدار صیغه بود بسته شد. و من الله توفیق😊
برادر زاده شما بخاطر سنش و تغییرات هورمونی ش تا حدودی منطقی هست که گوش نده و فکر کنه عاشق شده. فکر م ...

اخه فکر نمیکنم رابطه بدی داشته باشن

واقعا باهم خوب هستن

برادرم هرچی میخواد رو براش فراهم میکنه

ولی خب حرفتون کاملا درسته ممنونم ازتون

من و فرزندم👩‍👦