2737
2734

سگ بهتره

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738

قیمت؟؟

گربه نخر

به سرپرستی بگیر

کاربریم جدید نیست یک عدد ترکیده ام         هیچ وقت نفهمبدم تو این سایت چرا شخصیت و اخلاق یه شهر، اسم یا ماه تولد رو یکی میدونن 😐                                                     من قابلیت اینو دارم تا اخر دنیا بحث کنم .. اگه کنار میکشم واسه اینه که کاربریمو دوست دارم 😏      تو هر کامنتی که میزارم یه (به نظر من) اضافه کنید        

نه نازایی نمیاره من خالم از بچگی گربه بزرگ میکرد الانم 3 تا دختر داره

من هیچوقت دخترِ لوس بابام نبودم :) هیچوقت قبل خواب منتظر بوس مامانم نبودم :) همیشه خودم بودم و خودم... هروقت ک درد داشتم، تنهایی گشتم دنبال درمانش :) هربار ک زخمی شدم، تنهایی بستمش، حتی اگه دوایی براش پیدا نمیکردم، بازم تنهایی منتظر می موندم تا زمان بگذره و خودش ترمیم بشه :) ولی می‌دونی، ی سری زخما منتظرن، منتظرن ک با ی اتفاق کوچیک دوباره سر باز کنن، تا دوباره مثل روز اول زهرشونو بریزن تو جونت :)️ خسته از زندگی😄🥀 محکوم به ادامه🙁💔️ دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔 چرایش را نمیدانم! من این شعر غم افزا را...🕊💔شبے صدبار میخوانم... چه میخواهم از این دنیا...🕊💔 از این دنیاے افسونگر قسم بر پاڪے دریا...🕊💔جوابم را نمیدانم بهارزندگانے را...🕊💔  چندین بار بوییدم... ڪنون با غصه میگویم🕊💔خداوندا پشیمانم... دلم تنگ است از این دنیا...🕊💔️این روزا حالم خوب نیست وقتی ازم میپرسن چته؟ حتی نمیتونم حالمو توصیف کنم از این دنیای کثیف خستم  از دنیایی که سهم ما شد استرس ،اضطراب و دلشوره  خستم از اینکه تظاهر کنم حالم خوبه :)❤️‍🩹️

نگه داری گربه از سگ راحت تره 

حداقلش اینه نیاز به بیرون بردن نداره 

در مورد نازایی نمیدونم 

خیلی ها رو دیدم گربه دارن ولی بچه هم دارن تاحالا نشنیدم کسی به خاطر گربه بچه دار نشده باشه 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2706