2733
2734
عنوان

دارم دیونه میشم از دست شوهرم

170 بازدید | 7 پست

ما کرجیم اومدیم دهات مامان قراره با ما بیاد داداشم مدرسه داره مامانم میگه میشه فردا صب بریم یه روز رو داداشت تعطیل باشه اجازه شو نگیرن دیگه منم هر چه قد ب شوهرم میگم فردا بریم از لجش میگه نه من شنبه میرم دیگه مامانت خودش میدونه پنج روزه دهاتیم شوهرمم فردا اصلا کار نداره اما لجش نمیره مامانمم ناراحت شده میگه شوهرت نترسه نمیام دیگه باز از اون ورم داداشم کوچیکه هی زنگ میزنه میگه اجی پس کی میایید لباسامو جمع کردما جیگرم کباب میشه میگم فعلا نمیریم میشینه گریه میکنه از اون ورم مامانم لج کرده دیگه شنبه هم نمیاد نگران داداشمم شما بگید چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاااا من نفهمیدم داستان چیه

ما کرجیم مامان من و با مادرشوهرم دهاتن اومدیم مسافرت قراره مامانم با ما بیاد کرج میگه فردا جمعه است بریم دیگه داداشمم از مدرسش جا نمونه شوهرم از لجش میخاد شنبه بره مامانمم ناراحت شده میگه نمیام دیگه باهاتون از اون ورم داداشم زنگ میزنه زود بیایید لباسامو جمع کردم بریم دلم نمیاد بگم فردا نمیریم بچس اگه شنبه هم بریم مامان نمیاد

2731

سلام و عرض ادب 

به نظر من اولا سعی کن بین مادر و همسرت تنش به حداقل'ترین درجه ممکن برسه

دوما سعی کن شوهرتو با شناختی که از اخلاقیاتش داری و با زبون خودش متقاعد کنی که جمعه برگرده

اگر همه اینها جواب نداد و انقدری جسارت بیان داری که تصمیم بگیری و انجام بدی و نتونه ممانعت کنه باهات " میتونی بگی ما با ماشین راه حالا یا تاکسی بین شهری یا اتوبوس برمیگردیم تو هرموقع دلت خواست بیا 

عاااا خب ببین نمیشه گفت شوهرتم مقصر خب شاید دوست نداره مادرتم با شما بیاد و بنظرم بهتر مادرت توقعی ...

مامانم میگه خودتون برید شوهرت راضی نیس از اون ورم شوهرم میگه نه من با اومدن مامانت مشکل ندارم فقط فردا نمیخام برک