2737
2734

وقتی که سه سالش بود مامانش فوت کرد از اونموقع به بعد این پسر آواره شد بیشتر اوقات هم خونه من بود چون من طبقه بالا خونه مادرشوهرم بودم خیلی میومد پیشمون 

باباش زن گرفت و زنش همیشه از این پسر فراریه الان ۱۶ سالشه آواره شده انگار معتاد شده دستش کجه

همیشه خونه مادرشوهرم میموند تا اینکه چن وقت پیش حدوداً یک ماهه رفته در کماد مادرشوهرم پولاشو دزدیده اونم دیگه اجازه نمیده بره خونش 

من دیگه طبقه بالا مادرشوهرم نیستن اومدم خونه خودم این پسر با منو شوهرم خیلی خوب و راحته گاهی میاد اینجا حالا برادرشوهرم چند روزه با شوهرم دعواش شده که اگه اومد خونت باید بهم بگی بیام ببرمش غروب اومده بود در مغازه شوهرم ما هم زنگ زدیم به باباش

😍خدایا شکرت 😍

باباش یک ماهه بهش زنگ میزنه این پسر جوابشو نمیده خلاصه ما قسمش دادیم که اومدی کاریش نداشته باش اومد گرفت زدش منو شوهرم به زور از زیر دست و پاش دراوردیم میگه می‌خوام ببرم خونه ببندمش

😍خدایا شکرت 😍

زنگ زدیم به بقیه برادر شوهرام هم اومدن همه جمع شدن تو مغازه شوهرم نمیدونن میخوان چطور باهاش رفتار کنن 

افتاده با یه پسر که باباش فوت شده و مامانشم رفته شوهر کرده خونه مجردی هم داره 

😍خدایا شکرت 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اون پسره اینو میزاره سر کار که برو پول بیار یا پول بدزد از عموهات یه کاپشن تازه باباش براش خریده دو ملیون دادش به همین پسره برادر شوهرم میگه بگو دادیش به کی نمیگه الانم برادر شوهرام زیر بارش نرفتن که ببرنش خونه خودشون اومد خونه ما میترسم فرار کنه تا فردا 

😍خدایا شکرت 😍
باباش یک ماهه بهش زنگ میزنه این پسر جوابشو نمیده خلاصه ما قسمش دادیم که اومدی کاریش نداشته باش اومد ...

کاش کمکش میکردین.فکر کنید دور از جونتون شما یه اتفاقی براتون بیوفته چه قد نگران بچه هاتون میشید دلتون میخواد به یه ادم امین بسپرید بچتون رو پس شما اون ادم امین باشد.به خاطر اینکه یه بچه بی مادر زندگیش از این بدتر نشه

گناه داره برادرش مادری کن. ببرین ترک بده. همه از بی مادری هست وحالا زن دوم احمق که رو خونه زندگی مرد ...

من خیلی مراقبش بودم همیشه منو شوهرمم خیلی دوستداره ولی وقتی ساعتی پولی چیزی جایی باشه برمیداره می‌بره آدم میترسه یدفعه ماشینمونو نبره یا بره سراغ چیزای بزرگتر

😍خدایا شکرت 😍
2740
کاش کمکش میکردین.فکر کنید دور از جونتون شما یه اتفاقی براتون بیوفته چه قد نگران بچه هاتون میشید دلتو ...

مادرشوهرم چون تنهاس خیلی هواشو داشت از وقتی ما از اونجا اومذیم این پسر همیشه پیش مادرشوهرم بوده که تنها هم نباشه خوب رفته پولاشو برداشته دیگه مادرشوهرمم دوستنداره ببینش منم هروقت میاد خونم یه چیزی ازم برمیداره میگم عیب نداره ولی الان دیگه خیلی اوضاعش خراب شده 

😍خدایا شکرت 😍
مادرشوهرم چون تنهاس خیلی هواشو داشت از وقتی ما از اونجا اومذیم این پسر همیشه پیش مادرشوهرم بوده که ت ...

این بچه مادر نداشته یه جای تربیت این بچه دست مادر شوهرتون و شماها بوده کمبودایی داره که دزدی میکنه.براش مادری کن مثل بچه خودت که ممکنه هزاران بار ببخشیش.بذار بهت اعتماد کنه.این بچه ها همش دنبال یه جای امن یه نفر امن میگردن و با اینکارا میخوان جلب توجه کنن بینن کی مثل مادرشون میشه.یه جایی از محبت شما خجالت میکشه.و اروم میشه

این بچه مادر نداشته یه جای تربیت این بچه دست مادر شوهرتون و شماها بوده کمبودایی داره که دزدی میکنه.ب ...

یعنی انقد دلم براش میسوزه که حد نداره امشب تا اومدیم خونه میگه زنعمو گرسنمه غذا کشیدم براش عین قحطی زده ها میخورد 

پیش مادرشوهرم بود این مدت خوب بود افتاد با این پسره گند زد بهش 

مادرشوهرمم میگه من پیرم نمیتونم تربیتش کنم باید باباش و نامادری اشغالش مراقبش باشن 

میگه دیر میاد خونه من نمیتونم بهش زنگ بزنم وقتیم میاد هزار جور دروغ میگه 

من چهار پنج روز خونم بود بهش گفتم مراقبتم جایی نرو با عموت برو در مغازه با اونم بیا ولی هرچی تو گوشش می‌خونی تا اون پسره بهش زنگ میزنه یادش میره گذاشت رفت دیگم نیومد خونه مازنگم میزدم جواب نمیداد تا امروز که باباش اومد سراغش

😍خدایا شکرت 😍
یعنی انقد دلم براش میسوزه که حد نداره امشب تا اومدیم خونه میگه زنعمو گرسنمه غذا کشیدم براش عین قحطی ...

وقتی کسی نامادریه که دلش نمیسوزه.بعدم دوست ناباب هر کسی رو از راه به در میکنه مخصوصا اینجور بچه ها که دنبال محبتن.خدا کمکش کنه

طفلکی ۱۶ سالشه و در گیر و داد بلوغ هست ..

پسر خودمم الان ۱۷ سالشه به پدرش بگو اگه جنازه اش رو میخوای بیا و کتکش بزن اینها زود خودشون رو میبازن و به خود  کشی فکر میکنن...

اون روزهایی که میاستی به فکرش باشی به فکر زنت بودی حالا نگرانش شدی؟؟؟

❤❤❤
2706