2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سفارش بده بیارن

شام مورد علاقشو بپذ

به خودت برس

یه نامه عاشقانه بنویس

یا کاغذای کوچیک روش ویژگی های خوبشو بنویس و بریز تو یه قوطی خوشگل بده بخونه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2731
اره دارم. چیا دیگ میخواد؟

پودر کاکائو 

کمی ارد برنج یا گندم خیلی کم در حد یه قاشق غذاخوری هم باشع کافیه 

موز و گردو باشه طعمشو عالی میکنه (اختیاره)

تخم مرغ و شکر همین

خداجونم رو تو ازم برنگردون:)رضامو ازم نگیر اوکی؟❤
پودر کاکائو  کمی ارد برنج یا گندم خیلی کم در حد یه قاشق غذاخوری هم باشع کافیه  موز و گرد ...

بی زحمت دستورش هم بذار❤️

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔
2740
بی زحمت دستورش هم بذار❤️

اولین کار درست کردن پودینگ یا همون مواد میانیه کیکه 

اول باید یک فنجان شکر (میتونید بسته به سلقیه کمش کنید اگه خیلی شیرین نمیپسندید) وبا یک عدد تخم مرغ قاطی کنید و هم بزنید شیر یا اب (شیر طعمشو خیلی بهتر میکنه) اضافه کنید به این ترکیب 

ارد و پودرکاکائو رو الک کنید و کم کم بهش اضافه کنیدوبعد رو حرارت ملایم قرارش بدید و مرتب هم بزنید

تا غلظتش مناسب بشه غلظتش باید کمتر از فرنی باشه بعدش 

داخل یه ظرف مستطیلی کریستال اول بیسکوئیت بچینید مواد و یه لایه بریزید موزو حلقه حلقه کنید و روش قرار بدید دوباره یه لایه بیسکوئیت و مواد مثل قبل تا ترکیب تموم بشه لایه اخر و که چیدید و سس شکلاتی رو ریختید باید به مدت پنج ساعت داخل یخچال بمونه حداقل 

خداجونم رو تو ازم برنگردون:)رضامو ازم نگیر اوکی؟❤
اولین کار درست کردن پودینگ یا همون مواد میانیه کیکه  اول باید یک فنجان شکر (میتونید بسته به سل ...

گلم شیر چقدر باید ریخت؟

اونقدر ادای آدمهای قوی را در آوردم که خودمم باورم شد قوی ام 😏 هرکی دلش گرفته بود من بودم....هرکی غصه داشت من بودم.....هرکس از عالم و آدم بریده بود من بودم......ولی وقتی نوبت ب خودم رسید.....بازم فقط من بودم و من.....🙂🙂🙂 داشتم با عروسک هام بازی میکردم نفهمیدم کی بزرگ شدم و شونه هام اینقدر قوی شد که این همه غم را به دوش کشیدم و آخ نگفتم🤫  هروقت گفتم خسته ام هیچکس باور نکرد خستگی مو این شد ک خسته شدم از زندگی💔 دلم میخواد یک شب بخوابم و دیگه صبح نشه چون واقعا خستم🖤   من اونقدر زیادی مهربونم که بهم میگن احمق پس برای من از سیاست داشتن نگو آرزوی مرگ کردم مرگ هم یادم نکرد💔یکی از تناقض هایی که توی زندگیم تجربش کردم این بوده که؛دلم واسه یه نفر خیلی تنگ شده بودش ولی دیگه نمیخواستم توی زندگیم باشه.....عجیب بود نبود.....؟؟؟ نامهربانی آتشم زد....آتشم زد💔💔 من کاربر جدید نیستم از زمان اقدس اینجا بودم....دیگه نی نی سایت جذابیت اون موقع ها را نداره  (قول میدم یک روز بشم ناجی همه زنهایی که به اجبار ظاهری همچو کوه داشتند و از درون نابود....) یک روزی که خواستم از سایت برای همیشه برم داستان زندگیمو حتما تعریف میکنم امیدوارم اون روز آخرش باشه ی پایان شیرین نه مثل این ۳۰ سال تلخ💔
یه پاکت یاهمون یک لیوان کافیه 

ممنون گلم😘😘