2752
2734
لطفا برام دعا کن ازدواج خوب نصیبم بشه خوشبخت وسلامتی برا خودم خانوادم ✨️🌹 التماس دعا برا_پریسا_رض ...

چشم عزیزدلم⁦❤️⁩ان شاءالله حاجت روا بشین💚✨

مرسی گلم🌸

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه برام دعاکنی که به حاجتم برسم 

بله عزیزم حتما⁦❤️⁩⁦🤲🏻⁩ان شاءالله حاجت روا بشی 🌹

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
چشم حتما عزیزدلم 😘 خدا رحمتش کنه جایگاهش بهشت باشه ان شاءالله⁦🤲🏻⁩🌸 عزیزم اگه دوست داری بازم اسم ...

قربونت گلم چشم دوستانم تک میکنم 

یه دنیا ممنونم از لطفت

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
2731

@دل_غمگین   خیلی براش دعا کن خودش وخانوادش به آرامش برسن

@نون_بربریییی   برای رسیدن به کسی که دوسش داره وخوشبختیشون

@جان_و_جهانم   حاجت دلش

@melita72   برای این که بتونم حق وحقوقشون رو از فرد مورد نظر بگیرن وصاخب خونه بشن

@جوجه_کوکی   برای حاجت دلش 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
@دل_غمگین   خیلی براش دعا کن خودش وخانوادش به آرامش برسن @نون_بربریییی   برای رسیدن ...

ممنونم خدا حفظت کنه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

@zizigoolootabeta   حاجت دلش

@دختر_12   ازدواج خوب وخوشبختیش

@دختر_اردیبهشتم   بتونه حق وحقوقشون بگیره 

@ملکـهپاییز۲۰   به عشقش برسه

@هر_سقوطی_پایان_نیس   حاجت دلش خیلی براش دعا کن

@آرزوهام3   در آزمون ۱۲بهمن که خیلی سرنوشت سازه براش قبول بشه 

@آیه_و_آیماه    

@مائده6525221    

@شیداr    

@dn99   شفای خواهرش 

@آرزوهام3   در آزمون ۱۲بهمن که خیلی سرنوشت سازه براش قبول بشه  @آیه_و_آیماه   &n ...

ممنون

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
@آرزوهام3   در آزمون ۱۲بهمن که خیلی سرنوشت سازه براش قبول بشه  @آیه_و_آیماه   &n ...

❤️🙏

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             

@گلیییی_خانم      

@مخاطب_خاصم_خدا_۲      

@alone_1506      

@اعتصامی    

@دل_غمگین   خیلی براش دعا کن خودش وخانوادش به آرامش برسن @نون_بربریییی   برای رسیدن ...

ممنونم گلی 

سلامت باشی عزیزم انشالله 

هر آنچه در ذهن ما میگذره تو کلام ما و رفتار ما نمود پیدا میکنه👈اگر دل سیاه هست زندگی تلخ هست👈اگر مشکلی تو زندگی هست 👈درون انسانهاست تو ذهن و قلب و رفتار ها 👈هر چه برای دیگران بخواهی برای خودت اتفاق میفته 👈زمین عجیب گرده 🤞❤❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤