2737
2734

عزیزم خیلی زحمات زیاد کردم بچه ها خیلی التماس دعا دارن 

انشالله حاجت روایی خودت 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
عزیزم خیلی زحمات زیاد کردم بچه ها خیلی التماس دعا دارن  انشالله حاجت روایی خودت

قربونت برم عزیزم ممنون 🌸

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@دل_غمگین   خیلی براش دعا کن خودش وخانوادش به آرامش برسن @نون_بربریییی   برای رسیدن ...

ممنونم قشنگم 😍❤️✨️🙏حاجت روا بشی الهی هرچه زودتر 🤲🌱

زندگی به من یاد داد...... برای داشتن آرامش و آسایش..... امروز را با خدا قدم بردارم ..... و فردا را به اون بسپارم.....
@zizigoolootabeta   حاجت دلش @دختر_12   ازدواج خوب وخوشبختیش @دختر_اردیبهشتم &nbs ...

یک دنیا ممنونم♥️

ولی خدایا من عجیب دلتنگِ عزیزِ در خاک خفته ام هستم 🖤🥀💔  کاش برشگردونی بهم 🥺🥲 کاش بهم ببخشیش 😔 لطفا فاتحه یا صلواتی هدیه کنید به روح داداشم و جمیع رفتگان 🥀🙏 که الهی دعای خیرشون بدرقه راه زندگیتون باشه 🙏💔
2731
@zizigoolootabeta   حاجت دلش @دختر_12   ازدواج خوب وخوشبختیش @دختر_اردیبهشتم &nbs ...

ممنونم مريم عزيزم دعا كنيد قبل از عيد گره از تمام حاجاتم باز بشه و حاجات دلم روا💙🥺😭😭

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
ممنونم مريم عزيزم دعا كنيد قبل از عيد گره از تمام حاجاتم باز بشه و حاجات دلم روا💙🥺😭😭

انشالله گلم ،انشالله به امید  خدا  به تک تک آرزوهات برسی 

خدا جونم دوست دارم .دوستای گلم ممنونم که تو روزای سخت زندگیم همراهم بودید وبرام دعا کردید ،حلالم کنید خیلی انرژی منفی دادم بهتون ونگرانتون کردم ،اگر شماها نبودید واقعا نمی دونستم باید چطور اون حجم از ناراحتی وافسردگی وبیماری بگذرونم ،واقعا پناهم بودید ،از تک تکتون ممنونم ،از ته دل حلالم کنید،خدارو شکر حالم خوبه خوبه ،دوستتون دارم همیشه وتوقلبم فراموش نشدنی هستید،تاپیکهای مذهبی ودعا تکم کنید،یا حسین ،یا مهدی ادرکنی ،خدایا به امید بزرکی خودت.
2740
انشالله گلم ،انشالله به امید  خدا  به تک تک آرزوهات برسی

ممنونم امشب دعای ناد علی رو ۵ بار میخونم برای حاجات شما و هر کسی تو تایپیک بیاد و خودم ای خدا .....💞💜💕🥺🥺

[QUOTE=325928320]ممنونم امشب دعای ناد علی رو ۵ بار میخونم برای حاجات شما و هر کسی تو تایپیک بیاد و خودم ای 

یه دنیا ازت ممنونم عزیز دلم 

به خدا من بدون چشم داشت تو تاپیکا تکت میکنم 

من برات ایت الکرسی میخونم

[QUOTE=325928320]ممنونم امشب دعای ناد علی رو ۵ بار میخونم برای حاجات شما و هر کسی تو تایپیک بیاد و خ ...

من نیز بی توقع هستم ولی واقعا ممنونم که برای من دعا میکنید ان شاء الله هر روز عالی و سلامت زندگی کنید بدون هیچ نگرانی سایتون بالای سر فرزندان💙☺🥺

من نیز بی توقع هستم ولی واقعا ممنونم که برای من دعا میکنید ان شاء الله هر روز عالی و سلامت زندگی کنی ...

عزیزی ،یه دنیا ممنونم از دعای قشنگت