2733
2734

بچه هاتون چند سالشونه ؟

من یه پسر ۱۳ ساله دارم که اون اتاق خودش می‌خوابه،دخترم هم ۳ سالشه ،ولی از وقتی که به دنیا اومده من دیگه تو اتاق پیش همسرم نمیخوابم ،چون دخترم از نوزادی بد خواب بود و یه سره بیدار میشد و گریه میکرد ، و همسرم هم که ساعت ۶ و نیم بیدار میشه میره سر کار،مجبور شدم از همون نوزادی جدا بخوابیم 

من و دخترم پذیرایی میخوابیم ،همسرم اتاق 

الان که خداروشکر دخترم بزرگ شده و بهتر و عمیق تر می‌خوابه 

دو شب رفتیم تو اتاق، من و همسرم رو تخت خوابیدیم و دخترم رو پایین تخت خوابوندم ولی اصلا دوست نداشتم ،انگار خودم هم عادت کردم به جدا خوابیدن و از این موضوع خیلی ناراحتم ،دوست دارم دیگه پیش همسرم بخوابم ولی انگار هر شب خودم بهونه میارم ،چون تو پذیرایی راحت ترم ،با گوشی ور میرم تا نصف شب 

ممنون میشم راهنماییم کنید 

پس شوهرت چی؛! چیزی نمیگه! اینطور سرد میشه ازت ها مراقب زندگیت باش

امضام خونده بشه🤌برای حاجت رواییتون عزیزان دلم خودم یه حاجت خیلی سختی داشتم به لطف خدا امام حسین و شهید نوید صفری حاجت روا شدم اینطوریه ک زیارت عاشورا رو به مدت40روز میخونی تقدیم میکنی به روح پاک شهید نوید صفری ک امام حسین رو واسطه ی حاجتتون قرار بدن و ایشون قسم خوردن ک یا حاجتتون رو میدن یا توی اون دنیا هواتونو دارن🙂اگه امضامو خوندی حتما بهم بگو و برای سلامتی و خوشبختی منم دعا کن اسمم بگین کاترین 🙂❤
2731

شما که دنبال بهونه اید پس هر کی هر چی بگه شما کار خودت رو انجام میدید

من کنار هستم رو ترجیح میدم

خدایا برای تو غیر ممکن وجود نداره،پس غیر ممکن های زندگیم رو ممکن کن🤲🌹❤

منم از وقتی بچه دوم دنیا اومد تا الان جدا مشکلی هم نداریم چون اینطوری بعتره اون شبا زود میخوابه و نصف شب بیخواب نمیشه بجاش صبح از ساعت 5 بیداره بچه ها رو صبحونه میده و میفرسته مدرسه خودش میره سرکار بحلش من تا 10 میخوابم تو اتاق

خر و پف هم میکنه اگه کنار هم باشیم من بدخواب میشم 

سومین کاربریمه ممنون نی نی یار 😑🙌لطفا برای پسرم یه صلوات با دل پاکت بفرست❤️
2706