2733
2734

وضع مالیمون متوسطه تازه عروس دومادیم

دیروز ماشین همسرم خراب شد  موتورش خرج باز کرد کلی پول خرج کردیم واسش  یه قرون نموند برامون 

حالا مامانم گفت شام بیایین اینجا روز پدره دور هم جمع باشیم

خواستم برم براش کادو بخرم همسرم گفت  ب خدا کارتام خالی خالیه 

حتی به سرم زده طلامو بفروشم براش یه چی بخرم 

الانم ب مامانم زنگ زدم الکی یه بهانه اوردم که امشب  فلان شده  نمیتونیم بیاییم فردا ایشالا میاییم

الانم بغض کردم گریم بند نمیادد  هر کاری میکنم

همسرمم خودش شرمنده شد 

اصلا حالم بده

میخواستم کیک اینا درست کنم  انقدر دپرس شدم بی خیال شدم

خدایا تو تمام امید منی ناامیدم نکن...

لطفا بخونید مهمه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/12885857/همه-کاربرای-سایت-تشریف-بیارید-چون-خیلی-مهمه-کاربر-mahyar-هستم

6️⃣2️⃣6️⃣2️⃣سابقم... 𝓈卂𝓷𝒶𝔷 👸🏻 ❌آقاهستم❌ تو چه میدانی که رمل و ماسه چیست ، بین ابروها رد قناسه چیست...                   @_mahyar

گریه نداره ی شاخه گل با ی کیک درست کن ببر

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرض بگیر

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2731
گریه نداره ی شاخه گل با ی کیک درست کن ببر

چند روز پیش تولدم بود بابام کلی برام چیز میز خرید  خیللللی خرج کرد 

روم نمیشه فقط یه گل

2740

پاشو کیک بپز و برو

باباها کیک دوست دارند

با خنده هم بهشون بگو که ماشینمون خرج گذاشت رو دستمون و حق شما رو خورد ، حالا چند روز دیگه کادوی شما رو میدیم🤭

همه میتونن موفق باشن فقط کافیه اول تو ذهنشون موفق بشن.
عریزم گریه برای چی کیک رو درست کن ببر اونجا  منم همسرم داره ماشین میخره نه روز مادر نه روز پد ...

اخه پدر و مادرم تو همه مناسبت های من سنگ تموم میذارن بعد روز مادر هم برای مامانم ۱ تومن کادو بردم مامانم نگرفت هر چقدر کردم گقت روز پدر نزدیکه همون موقع ایشالا واسه بابات یه چی میخری...💔

منم پول دارم ولی چه فرقی حق و اختیار خرج کردنشو ندارم به هیچ کسم کادو نخریدم یدونه واسه شوهر خریده بودم از یادم رفته بود آدم نیس صبح یاد آوری کرد خر بودنشون رفتم لغو کردم

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
2706