2737
2739
عنوان

دخترام

209 بازدید | 19 پست

برای اولین بار میخام عکس دخترام رو بزارم   

طرفدارصلح.عاشق آرامش.دوستدار همسرم و فدایی بچه هام  .خدا جون بی نهایت می‌پرستمت چون معجزه هاتو زیاد تو زندگیم دیدم .حالا امروزی ها بهش میگن کارما ولی من میگم قدرت خداوند ‌.برای عاقبت بخیری خودم و بچه هام صلوات بفرستید لطفاً  

تولوخدازود

امضام بخون!😉.هیچگاه نمی گذارم به مذهبی بودنم واعتقادات وکشورم توهین شودازشمادوست عزیز یک خواهشی دارم:من داخل تاپیکها اگرنظری میدم مخاطبم استارترهست نه دیگرافراد پس توجه داشته باشید وریپلای نکنید🙏نه خودم قصدتحمیل نظردارم نه اجازه می دهم فردی دیگرنظرش راتحمیل کند☺🙅‍♀️❤️خداجونم!ازت میخام من وهمه جوانان ونوجوانان راهدایت کنی❤️خوشحال میشوم بابانوان نوجوان درموردمسائل روزصحبت کنم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

کو؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
2740

این وقتی 5سالشون بود

طرفدارصلح.عاشق آرامش.دوستدار همسرم و فدایی بچه هام  .خدا جون بی نهایت می‌پرستمت چون معجزه هاتو زیاد تو زندگیم دیدم .حالا امروزی ها بهش میگن کارما ولی من میگم قدرت خداوند ‌.برای عاقبت بخیری خودم و بچه هام صلوات بفرستید لطفاً  

خودمم میزارم بگین شبیه منن یا نه

ماشاالله خدا حفظشون کنه

مرسیییی عزیزم 

2706