2733
2734

از زمان دوستی تا الان هروقت دعوا کردیم‌من پیش قدم شدم با اینکه اون‌مقصر بوده الانم اون منو زده بخاطر مامانش و‌قهرکرده جلو‌افتاده توعقدیم مادرشم‌ازاوناس ک‌وقتی دعوا میکنیم‌تا میتونه پرش میکنه شوهرم هرشب خونه ما بود الانکه میره خونع خودشون مامانش میفهمه دعوا کردیم چرا من انقد بی ارزشم خیلی خودمو دست کم گرفتم همیشه مقصر اونه بددهنی وزدن برای اونه تازه قهرم میکنه باز من باید دنبالش برم از خودم متنفرم

😐😐جدی میخوای باهاشم بمونی ؟ زندگی خوبی رو برات آرزو مندم 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

عزت نفس داشته باش و تو انتخابت تجدید نظر کن الان دوره عقدی دوره عشق و محبت باید باشه براتون اگه الان بزنتت بعدا جیکار میخواد بکنه

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر خوب از زمان دوستی اشتباه کرده از اون زمان که وقت شناخت بود حالا چه انتظاری داری؟

هنوز هیچی نشده تو عقد دست روت بلند میکنه؟ بعد ازدواج دیگه میخواد چکار کنه؟

خودت واقعا مقصری.

ببرش پیش روانشناس 

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2731
😐😐جدی میخوای باهاشم بمونی ؟ زندگی خوبی رو برات آرزو مندم 

خانوادم‌میگن انتخاب خودته میخاس چشاتو‌باز کنی طلاق بد میدونن😔خودمم دلشو‌ندارم دوسش دارم ولی نمیخام انقد بی ارزش باشم میخام حواسش باشه منو ناراحت نکنه

دختر خوب از زمان دوستی اشتباه کرده از اون زمان که وقت شناخت بود حالا چه انتظاری داری؟ هنوز هیچی نشد ...

نمیاد همون قبل ازدواجم۳جلسه بزور و بلا بردمش اخرم گف همه حرفاش چرت بوده

2738
خانوادم‌میگن انتخاب خودته میخاس چشاتو‌باز کنی طلاق بد میدونن😔خودمم دلشو‌ندارم دوسش دارم ولی نمیخام ...

عزیزم ایشون برای سما شوهر نمیشه از الان کتک کاری بعدا میخواد چیکار کنه ؟ دل خانوادتو نرم کن خودتم برای خودت ارزش قائل شو آدمی ک رفتارش اینه لیاقت عشق نداره 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
نمیاد همون قبل ازدواجم۳جلسه بزور و بلا بردمش اخرم گف همه حرفاش چرت بوده

پس بشین باهاش صحبت کن بگو اینجوری پیش بره من جدا میشم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                        یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
😔فک‌کنم این شانس و‌اقبال منه

اخرش که طلاق میگیری الان بگیری به نفعته نه عروسی گرفتی نه بچه داری

با مردی که دست بزن داره نمیتونی ادامه بدی روزگارت سیاهه هر چی بگذره کارای بدتری می کنه ممکنه توی یکی از این کتک ها جونتم از دس بدی ساده نگیر زندگی رو !

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن …

من تعریف نمیکنم ولی بسیار منطق دارم حداقل به دل خودم 

ولی کسی حقم بخوره اذیتم کنه یاد گرفتم گلایه نکنم ولی میگن با پنبه سر ببر 

حکایت کار من شده امیدوارم تو شرایطی قرار نگیری مثل من بشی ولی اگر چاره ای نیست فقط سیاست سیاست میتونه تو رو نجات بده 

سیاست نباشه زندگی سخت میشه البته سیاستی که من انجام میدم گناه توش نیست راهش بلدم شمام از دیگران چاره بگیر

خانوادم‌میگن انتخاب خودته میخاس چشاتو‌باز کنی طلاق بد میدونن😔خودمم دلشو‌ندارم دوسش دارم ولی نمیخام ...

حداقل پیش قدم نشو برای اشتی، لطفا وایستا تا بیاد عذرخواهی که روت دست بلند کرده، برای خودت ارزش قائل باش، صبر کن تا بیاد حتی اگر صدسال طول بکشه، نگران مادرشوهرتم نباش 

چرا خودتون دست کم میگیرید وقتی شما به خودت بها ندی اون حق خودش میدونه هر بلایی سرت بیاره تو رو خدا اینقدرشوهر ذلیل نباشید این چه بهونه ای که خانواده ام نمیزارن خانوادت نمیکشنت که مگه میشه خانواده بدونن بچش کتک خورده و خشتک طرف نکشن سرش .کتک و فحش و بدهنی دفعه اول سخته اگه کوتاه اومدی مطمئن باش هزاران بار تکرار میشه اینو کسی بهت میگه که 23 ازدواج کرده و داماد داره همین حرفا رو من به دخترم هم گفتم 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2706