2752
2734
عنوان

قرص آسنترا و درد و دل

| مشاهده متن کامل بحث + 1529 بازدید | 104 پست
عزیزم همسر من سه چهار سال خورد و مشکلی هم نبود، الان هم به خاطر مشکل گوارش، دکترش قرصشو عوض کرد. چه ...

اره شما درست میگی مادرشوهرم بهش گفتم اططراب دارم گفت تو زن شما مشکل اعصاب هست مثلا عموهات ناراحتی اعصاب دارند این حرفها آدم و ناراحت میکنه یا میگن‌نخور دیوونه میشی بدتر میشی .خودت خودت و خوب کن‌.نمیشه نتونستم بیست روز برای دکتر رفتن و قرص خوردن مقاومت کردم درست نشد 

والله من خودم به این سن رسیدم یه قرص سرماخوردگی را به خودم و بچه هام نمیدادم میگفتم عوارض داره بزار ...

عزیزم اصلا ناراحت نشو .منم میگفتم چرا برم دکتر اعصاب ولی چاره چیه .انشاالله که پسر شما هم بهتر بشه و موفق باشه .عذاب وجدان نداشته باش .اتفاقا شما خیلی مادرخوبی هستی که دنبال درمان بچه ات افتادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اصلا ناراحت نشو .منم میگفتم چرا برم دکتر اعصاب ولی چاره چیه .انشاالله که پسر شما هم بهتر بشه و ...

میترسم عادت کنه به قرص میترسم قطع کنم باز حالش بد بشه . شما گیاهی سنبل الطیب و بادرنجبویه و گل گاوزبان مصرف نمیکنید ؟؟؟ پسرم خیلی ساده و مظلومه دلم واسش کبابه نه به خاطر قرص ها کلا چرا این جوری شد این درس چیه اخه استرس گرفت

2731
چند سالته؟  منم با این سنم میخورم تازه من ب علاوه اسنترا ی چیز دیگ ام میخورم😢

من ۳۷ سال .من واسه خوابم آلپروزلام هم داد و زولیپیدین .من زولیپیدین‌ رو نخوردم فقط آسنترا و الپروزلام 

اره شما درست میگی مادرشوهرم بهش گفتم اططراب دارم گفت تو زن شما مشکل اعصاب هست مثلا عموهات ناراحتی اع ...

عزیزم چرا باید بگی؟ این چیزا هنوز تو خیلی از خانواده ها جا نیفتاده، اما یه چیز طبیعی هست، با این حجم اضطراب و ناامیدی که تو جامعه وجود داره. همسر من که رفت و دارو گرفت و حالش بهتر شد، به خواهرم هم پیشنهاد داد، حتی همسر خواهرمم همینطور. از من میشنوی اصلا به دیگران نگو و کار خودتو بکن. دارم میگم همسر من الان شاید نزدیک‌ چهارساله که زیر نظر روانپزشکه و دارو مصرف میکنه، مشکلش هم همون اضطراب و افسردگی بود که شایعه، ولی الان خیلی خوبه شکر خدا.

من ۳۷ سال .من واسه خوابم آلپروزلام هم داد و زولیپیدین .من زولیپیدین‌ رو نخوردم فقط آسنترا و الپروزلا ...

آلپررازوم طی روز خواب آلودت نمیکنه ؟ واسه پسر من کلرودیازپوکساید داده میگه ماما خیلی تاثیر نداره واسه خواب

من ۳۷ سال .من واسه خوابم آلپروزلام هم داد و زولیپیدین .من زولیپیدین‌ رو نخوردم فقط آسنترا و الپروزلا ...

انشالله بهتر بشی

من 19 سالمه 5 ماه بیشتره ک مصرف میکنم 2 نوع فرص اعصاب

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است...💔
میترسم عادت کنه به قرص میترسم قطع کنم باز حالش بد بشه . شما گیاهی سنبل الطیب و بادرنجبویه و گل گاوزب ...

عزیزم گل گاو زبون و بهارنارنج فشارم و برد بالا .استرس لعنتیم به خاطر یه قرص لاعری شد از ترسم تصمیم گرفتم هیچ چیز گیاهی نخورم 

میترسم عادت کنه به قرص میترسم قطع کنم باز حالش بد بشه . شما گیاهی سنبل الطیب و بادرنجبویه و گل گاوزب ...

عزیزم اصلا این داروها رو سر خود نباید قطع کنی، کم کم دکتر براش دز کمتر یا داروهای جایگزین می نویسه. حتی خیلی وقتا همین داروهای گیاهی هم تداخل داره با اونا، حتما قبلش تحقیق کن.

عزیزم اصلا این داروها رو سر خود نباید قطع کنی، کم کم دکتر براش دز کمتر یا داروهای جایگزین می نویسه. ...

پسرم سرخود رفته قرص گیاهی هم گرفته میخوره هر کاری میکنم هر چی میگم گوش نمیده خیلی تحت فشاره. مدارش تیزهوشان خیلی تحت فشارند

عزیزم چرا باید بگی؟ این چیزا هنوز تو خیلی از خانواده ها جا نیفتاده، اما یه چیز طبیعی هست، با این حجم ...

اره نگفتم بهش چون انگ مشکل دار بودن به آدم میزنند خدا رو شکر که همسرتون حالش بهتره انشاالله که همیشه سلامت باشند

دارم میخورم گفته ۶ ماه باید بخوری ماهیی یک‌بار هم بیای تحت نظر باشی 

خب بخور چیز خطرناکی نیس

منم میخوردم

تو مدت مصرفش بهتر بودم

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2706