2733
2739
عنوان

قرص آسنترا و درد و دل

873 بازدید | 104 پست

خانمها من حدود ببست روزه به خاطر استرس و اططرابم اسنترا۲۵مصرف میکنم حالم بهتر شده ولی چیزی که بدتر من و به استرس میندازه حرف اطارافیان یا حتی تو این نی نی سایت همه میگن نخور بدترت میکنه مقطعی ارومت میکنه نمیدونم مدامم به خودم میگم چرا باید قرص اعصاب بخورم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

زیبا ترین چرا ناراحتی اخه قرصه دیگ ببین تو حتی تونستی بری دکتر دارو مصرف کنی من اجازه دکتر رفتنم ندارم خودتو ناراحت نکن داروتو سر موقع بکن و پیشنهاد میکنم برا آروم کردن خودت ورزشو جدی بگیر

عزیزم همسر من سه چهار سال خورد و مشکلی هم نبود، الان هم به خاطر مشکل گوارش، دکترش قرصشو عوض کرد. چه اشکالی داره آخه، من نمیدونم مردم چرا انقدر مقاومت میکنن در مقابل داروهای اعصاب.بهتر از اینه که مضطرب یا افسرده باشی که.

والله من خودم به این سن رسیدم یه قرص سرماخوردگی را به خودم و بچه هام نمیدادم میگفتم عوارض داره بزار طبیعی بدم گیاهی بده کلا مامانم هم مثل من هست اهل دارو نیسیتم . پسرم 18 سالش هست واسه کنکور میخونه تابستان دچار استرس و بی خوابی شد روان شناس بردیم اثر نکرد گیاهی دادم اثر نکرد بی خوابی و استرس زده بود به کله اش هزیان میگفت پسرم تیزهوشان میخونه از استرس کمی دچار افت تحصیلی شد . دیگه مجبور شدم قرص خواب و اسنترا بدم دکتر نوشت . حالش بهتره سه ماهه دارو میخوره ولی عذاب وجدان داره منو میکشه که چرا به بچه قرص اعصاب میدم خیلی ناراحتم ولی چاره چیه