2733
2734
عنوان

شب بیداری با نوزاد

67 بازدید | 11 پست

۲۲روزه زایمان سزارین شدم هنوزم حالم سرجاش نیومده بی بنیه شدم 😭خسته شدم از شب بیداری بچم کولیکو رفلاکس داره هر یک ساعتو نیم دوساعت بیدار میشه بعضی موقع سرش داد میزنم بعد پشیمون میشم چیکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه همین روزا رو میگذرونن یکماهش که گذشت سه ماه دیگه هم بگذره ایشالله خوابش مرتب میشه تو ام میتونی ایتراحت کنی 

دنبال درامد و کارم اگه کار درستی تو ذهنتونه بهم پیشنهاد بدیید ممنون میشم♥️♥️♥️♥️
2731
اخه داد بزنی اون بدتر گریه میکنه یعنی هیچکسو کمک نداری؟؟؟

چرا پایین خونه مامانم زندگی میکنم یه چند روزی میشه اومدم خونه خودم شبا تنها بودم ولی امروز دیگه حالم خوب نبود مامانم دوباره منو اورد پیش خودش ولی خب تا کی میتونم پیش مامانم بمونم اخه دلم میخواد برم خونه خودم بمونم که نمیتونم نمیشه🥲

چرا پایین خونه مامانم زندگی میکنم یه چند روزی میشه اومدم خونه خودم شبا تنها بودم ولی امروز دیگه حالم ...

همینه بچه داری سختهههههههههه خوبه که کمک داری نهایت استفاده رو ببر🤣🤣

دنبال درامد و کارم اگه کار درستی تو ذهنتونه بهم پیشنهاد بدیید ممنون میشم♥️♥️♥️♥️
2738
مامانم هست ولی چند شب اومدم خونه خودم شبا تنهام 

اخی عزیزم خسته شدی تنها نباش زنگ بزن مامانت دوباره بیاد پیشت کمکت کنه اینجوری روحیه ات داغون میشه مکمل بعد بارداری هم بخور انرژی بگیری 

انشالله خدا هم خودتو هم نی نی کوچولو رو حفظ کنه ♥️ دیگه نی نی هم سرش داد نزن گناه داره جز تو کسیو نداره 🥺